ASUS, ZenFone serisiyle artık üst seviye modeller de üretecek

ASUS artık, ZenFone ailesiyle birlikte yalnızca giriş – orta seviyeye değil; üst düzey performans sunan modellere de yer verecek. 

Giriş ve orta segmentteki modelleriyle birlikte geçtiğimiz sene ZenFone ailesiyle birlikte önemli bir başarı ve ivme yakalayan ASUS, bu seriye ilişkin önemli bir değişikliğe gidiyor. Şimdiye kadar giriş ve orta seviyesinde gördüğümüz ZenFone serisi artık üst seviye modelleri de kapsayacak.

Elbette bahsettiğimiz giriş / orta seviyesi akıllı telefonlarıyla birlikte önemli satış rakamları elde etti ve şirket çok büyük bir başarıyla yılı tamamladı. ASUS, kazancını önemli bir oranda artırabilmek adına artık üst seviye modellere de yönelecek.

Alınan bu karardaki en önemli etken farklı birçok üreticinin bu giriş ve orta seviye pazarında yeni modeller çıkartması denilebilir. Çünkü elde edilen kazanç önemli bir oranda bölünmüş olunuyor. ASUS’un bu kararı almasıyla beraber izleyeceği yoldaki ilk ürün ZenFone Zoom olacak. Intel Atom işlemciyle beraber gelen akıllı telefonda 64 GB / 128 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı sunuluyor ve üründe 4 GB RAM’e yer veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı