Dijital Pazarlama Okulu

Dijital Pazarlama Okulu, dijital pazarlamaya yönelik eğitimler vererek, sektöre bilgi ile donanmış, nitelikli iş gücü yetiştirmeyi gaye edinen bir okuldur. İstanbul başta olmak üzere, Türkiye genelinde belirli illerde eğitimler birebir yapılmaktadır. Birey bazlı eğitim verildiği gibi kurumsal firmalara da eğitim verilmektedir. Eğitim sonrası, katılımcılara verilen sertifika, katılımcıya istihdam edilme aşamasında bilgi ve eğitimini belgelendirme olanağı sunmaktadır. Eğitim opsiyonları temel ve ileri düzeyde olmak üzere iki seviyedir; katılımcı tercihen bu iki opsiyonu bilgisi dahilinde seçmektedir.  Dijital Pazarlama Okulu tamamı gençlerden oluşan, alanlarında uzman olan eğitmenler ile faaliyet gösteren bir kuruluştur. Modern dünyanın başat argümanı olan bilgi ve bilginin yayılması kuruluşun çıkış noktasıdır. Google Adwords, Seo, Google Analytic, Sosyal Medya İçerik, Sosyal Medya Reklamcılığı, Growth Hacking, WordPress ve Blog eğitimlerinin tümü Dijital Pazarlama Okulunda verilmektedir. Bununla birlikte yükselen, yeni bir trende sahip olan, dijital pazarlamayı anlatmak üzere workshoplar organize edilmektedir.

Dijital Pazarlama Okulu eğitim seçenekleri konusunda opsiyonel paketler hazırlamış; birey almak istediği eğitimi tek tek seçebileceği gibi, birbiri ile ilintili eğitimler bir paket içinde toplanıp, katılımcıya azami fayda sağlaması da hedeflenmiştir. Dijital Pazarlama Okulu eğitimlerinin içeriklerine baktığımızda;

Google Awords eğitimi sonrası, katılımcı, reklam veren kullanıcının reklamları aranan anahtar kelimelerle nasıl ilişkilendirildiği bilgisini ediniyor.

Growth Hacking eğitimi, internette yeni bir projenin yükselen bir ivme kazanmasının nasıl olacağı yönünde yöntemler sunuyor.

WordPress ve Blog eğitiminde kendinize ya da işletmenize ait blog oluşturma ve web sitesi hazırlama, wordpress tema dosyaları oluşturma yolları anlatılıyor.

Seo eğitiminde, internet kullanıcılarının arama motorunda çıkan ilk üç ya da dört sayfaya bakıyor olmaları, Seo eğitimin ne denli önemli olduğunu anlatmaya yeter; Seo nun açılımı arama motoru optimizasyonu demektir; Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmış halidir.

Sosyal Medya İçerik eğitimi, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Google Plus gibi sosyal medya platformlarında paylaşılacak içeriklerin nasıl olması gerektiği, nasıl ulaşılmak istenen kitleye hitap edileceği anlatılmaktadır. Sosyal medya uzmanı olarak çalışabileceğiniz ajanslarda kariyer planlamanızda artılar sağlayacak bir eğitimdir.

Sosyal Medya Reklamcılığı eğitimi ise,  milyonlarca kullanıcıya sahip facebook ve instagram platformları dünyayı avucunuzun içine bırakan koca bir derya, belirlediğiniz hedef doğrultusunda bireysel ya da kurumsal tanıtmak istediğiniz doneleri geçirebilme yöntemlerini anlatıyor.

Dünya hızla dijital aktörlerin başat güç olacağı bir seyirde ilerliyor, işte bu minvalde Dijital Pazarlama Okulu bilgiyi etkin ve etkili bir şekilde aktarıyor, mutlak ki bilgi en büyük güçtür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı