HABER

Evlilik ve düğün masraflarında “Olayın Kolayı” Aegondirekt’te

Yeni evlenecekler için kaçırılmayacak fırsat

Yılda ortalama 750 bin çiftin evlendiği Türkiye’de, normalleşme ile birlikte düğün sezonu yeniden açıldı. Evlilik masrafları ise sadece düğünle bitmiyor. Hayatlarını birleştirme kararı veren çiftleri; evlilik teklifi için alınan tek taştan, söz ve nişan törenlerine, nikah işlemlerinden kına gecesine, mobilya ve beyaz eşyalardan çeyiz alışverişine ve tabii balayı tatiline kadar oldukça uzun bir masraf listesi bekliyor. Tüm bu gider kalemleri göz önünde bulundurulduğunda ortalama 150 ila 170 bin lira gibi bir rakamı gözden çıkarmaya hazır olmak gerekiyor. Devletin sunduğu çeyiz desteğine ve elindeki hazır birikime rağmen bütçesi evlilik planlarını karşılamaya yetmeyenler ise ihtiyaca göre düğün kredisi, evlilik kredisi, nişan kredisi, çeyiz kredisi gibi farklı finansman çözümlerine başvuruyor. Ancak bankadan düşük faizli kredi çekerek masraflardan kurtulmaya çalışırken, alınan kredinin yeni masraf kalemleri yaratması da söz konusu. Müşterilerine “Olayın Kolayı”nı sunan Aegondirekt, evlilik kredisi kullanacaklara, Kredi Hayat Sigortası’nı yüzde 40’a varan indirimle satın alma şansı sunuyor.

Evlilik hayalleri kuran müşterilerini sağladığı avantajlı koşullarla sigorta ve kredi yolculuklarında yalnız bırakmayan firma, blog.aegondirekt.com.tr adresinde de yeni evliler ve ev kuracaklar için ileriye dönük yatırım alternatifleri, gereksiz harcama yapmaktan kurtulma yolları, araç ve konut alırken dikkat edilmesi gerekenler, dekorasyon tavsiyeleri, sağlıklı ve mutlu yaşam önerileri gibi yararlı bilgiler paylaşıyor.

Evlilik ve düğün hazırlığı yapanlar, Aegondirekt’in sağladığı avantajlı Kredi Hayat Sigortası seçenekleri hakkında detaylı bilgi için 0850 222 34 66 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayabilir ya da www.aegondirekt.com adresini ziyaret edebilirler.

Başa dön tuşu