TABLET

Exper’den Windows 7’li tablet: EasyPad P11MS

Exper, Windows işletim sistemine sahip tablet bilgisayarı EasyPad P11MS’i satışa sunuyor. EasyPad ile tablet bilgisayar pazarına iddialı bir giriş yapan Exper, Intel’in Atom N450 işlemcili ve Microsoft’un Windows 7 Home Premium işletim sistemini üzerinde barındıran EasyPad P11MS’de Integrated Graphics Media Accelerator 3150 ekran kartına da yer verdi.

Bir notebooktan beklenen her türlü işlemi gerçekleştirebilecek özelliklere sahip olarak geliştirilen EasyPad P11MS, 1 GB DDR2 belleği ve dahili 32 GB SSD hafıza kartıyla sunulacak.11.6 inç büyüklüğündeki 1366×768 piksel çözünürlüğünde çoklu dokunmatik ekranıyla EasyPad P11MS, Microsoft işletim sistemine uygun olarak hazırlanan uygulamaları ve g-sensor oyunlar dahil tüm yazılımları çalıştırabiliyor. Exper EasyPad P11MS, yüksek çözünürlüklü ekranıyla kullanıcısına göz alıcı bir mobilite deneyimin yanı sıra SSD hafızası sayesinde yüksek performans ve daha güvenli veri depolama imkânı sunuyor.

Microsoft Word, Excel, Power Point gibi Office uygulamalarında rahatlıkla çalışma imkanı sunan EasyPad P11MS, USB ve mini HDMI çıkışı ile veri ve görüntü aktarımı sunum yapma özelliğine de sahip. EasyPad P11M, 649 USD + KDV’lik fiyatıyla satışa sunulacak.

(Teknolog)

Başa dön tuşu