TABLETTELEFON

Vodafone’dan yeni tablet ve telefonlar

Mobil cihaz pazarında operatör markalı modeller oldukça iyi bir grafiğe sahip. Vodafone’un yeni duyurduğu Smart 7 serisi iddialı bir giriş yaptı.

Vodafone Smart 7 serisinin amiral ürünü olan Vodafone Smart pro 7, ultra hızlı ve kaliteli çekim yapan 16 MP arka, 8 MP ön kamerası, AMOLED teknolojisine sahip 5,5 inç WQHD ekranı, Gorilla Glass 3 teknolojisi sayesinde çizilme ve darbelere dayanıklı kasası ve 1.8 GHz 8 çekirdekli işlemcisi ile dikkat çekiyor. Serinin giriş seviyesi ürünü olan Vodafone Smart style 7 ise 5 inçlik HD IPS ekran, 8 MP arka ve 5 MP ön kamera, 2540 mAH kapasiteli pil ve hızlı şarj teknolojisi içeriyor.

Tamamı 4.5G uyumlu Vodafone Smart 7 serisi, Vodafone’un global tecrübesini son teknolojilerle birleştiren 3 akıllı telefon ve 1 tabletten oluşuyor. Buna göre, giriş seviyesi bir akıllı telefon arayanlara Vodafone Smart style 7, orta-üst seviye akıllı telefon talep edenlere Vodafone Smart ultra 7 ve hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle daha üst seviye bir akıllı telefon isteyenlere ise Vodafone Smart pro 7 sunuluyor. Seride ayrıca, 10,1 inç yüksek çözünürlüklü ekranıyla farklılaşan Vodafone Smart tab 7 tablet de yer alıyor.

Akıllı telefonda üst seviye performans
Vodafone Smart 7 serisinin amiral ürünü Vodafone Smart pro 7, 16 MP arka ve flaşlı 8 MP ön kamerası, süper zumlama ve otomatik odaklama özelliği, 4K video kayıt seçeneği, çekim yaparken gecikme süresinin 0 saniye olması ve kamera açma – fotoğraf çekme arasında sadece 1 saniyelik süresi ile ultra hızlı ve kaliteli çekim yaparak, akıllı telefonunda profesyonel kameraya denk bir performans arayanlara çok güçlü bir alternatif sunuyor. 5,5 inç boyutu, WQHD çözünürlüğü ve AMOLED teknolojisi ile mükemmel ekran deneyimi sunan cihaz, hem ön ekranı, hem arka kapağındaki Gorilla Glass 3 teknolojisiyle çizilme ve darbelere karşı ekstra dayanıklılık sergiliyor. Quick Charge 3.0 teknolojisiyle yarım saat gibi bir sürede ultra hızlı şarj olarak 1 günlük kullanımı mümkün kılıyor. Arkasındaki parmak izi okuyucusu sayesinde tuş kilidi kolaylıkla açılan ve kişisel bilgileri koruyan cihaz, 3 GB RAM’i, 1.8 GHz 8 çekirdekli işlemcisi ve 32 GB dahili hafızası ile üst seviyede performans sunuyor. Vodafone Smart pro 7, hasar ve çalınmalara karşı güvence sağlayan Vodafone Koruma paketi seçeneğiyle de birlikte geliyor.

Uygun fiyatlı model de iddialı
Vodafone Smart 7 serisinin giriş seviyesi akıllı telefonu Vodafone Smart style 7, 7,99 mm inceliği ve sadece 134 gr ağırlığıyla zarif bir tasarım olarak dikkat çekiyor. 1 GB RAM’e, 1.3 GHz 4 çekirdek işlemci hızına sahip olan cihaz, 8 GB dahili hafızası ve cihaz kutusu içerisinde hazır gelen 8 GB’lık hediye micro SD kartıyla geliyor. 8 MP arka ve 5 MP ön kamerasıyla her anı yakalama ve depolama olanağı sağlayan cihaz, 2540 mAh kapasiteli pili ve hızlı şarj özelliğiyle kısa sürede şarj oluyor ve uzun süre idare ediyor. Ultra inceliği, şık tasarımı ve 2 renk seçeneği ile her zevke hitap eden cihaz, 5 inçlik geniş HD IPS ekranıyla rahat ve kaliteli görüntü deneyimi sunuyor.

Her ihtiyaca uygun akıllı cihaz
Vodafone Smart 7 ailesinin orta seviye akıllı telefonu Vodafone Smart ultra 7 ise 5.5 inç full HD ekrana, 2960 mAH pil ömrüne, 2 GB RAM’e, 16 GB dahili hafızaya ve 8 çekirdek işlemci hızına sahip bulunuyor. Diğer yandan, Vodafone Smart tab 7 tablet, güncel Android Marshmallow 6.0 sürümü, Vodafone 4.5G uyumu ve yüksek çözünürlüklü 10.1 inç WUXGA ekranı ile tüketici taleplerine ve ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Başa dön tuşu