HABER

Güpürlü Bluz Modelleri

Klasik kombinlerde en çok göz önünde olan ve modası hiçbir zaman geçmeyen güpürlü bluz modelleri, uygun fiyatlarıyla online sitede yer almaya devam ediyor. Hem rahatlık açısından hem de şıklık açısından tercih edilen bu bluzler sayesinde sizler de en acil kombinlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Güpür detayları yakada ve etek uçlarında, kol uçlarında ve dirseklerde ekstra yer veriliyor. Güpür kısımları bluzun renk tonuyla aynı ya da zıt renk tonlarıyla tasarlanarak daha verimli bir görünüm ortaya konur. 

Sade Bluz Modelleri

Sade renklerden oluşan bluz modelleri her zaman daha fazla tercih ediliyor. Özellikle tek kumaş alternatifinden oluşan ve bel kısmında kalıba sahip olan sade modeller kot pantolon ve klasik pantolonun yanı sıra kot etek ve klasik eteklerle çok uyumlu bir şekilde kombin ediliyor. Kullandıkça memnun kalacağınız ve kaliteli tasarım ve kumaş içerikleri sayesinde uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz bu modelleri almak için daha fazla kaybetmeyin. 

Saten Bluz Modelleri

Bluz denildiği zaman akla her zaman ilk olarak saten kumaşlar geliyor. Saten kumaşlardan elde edilen bluz modelleri özel akşamlarda pırıl pırıl ortaya çıkmak için tercih ediliyor. Kolaylıkla temizlenebilen ve kalıp olarak her bedene oturan bu modellere tek tıkla sahip olmak için https://www.dilvin.com.tr/kadin-bluz-modelleri adresine erişim sağlayabilirsiniz. Online alışverişin ne kadar keyifli olduğunu da fark edeceksiniz. 

Başa dön tuşu