Süper Güçlü Oyun Deneyimi İçin: HP Pavilion Gaming Laptop 15

Oyun bilgisayarları pazarının iddialı markalarından HP, oyuncuları dinleyerek ve ihtiyaçlarını anlayarak yeni bir seri geliştirdi. HP Pavilion Gaming serisi oyun bilgisayarları ile standart oyuncular hem cesurca tasarlanmış bir cihazda güçlü bir oyun deneyimi yaşayarak hem de çok yönlü bilgisayarlarıyla günlük PC ihtiyaçlarını karşılayarak her iki dünyanın da en iyilerini elde ediyorlar. HP Pavilion Oyun Bilgisayarı ürün grubu, oyunculara dinamik performans, cesur tasarım ve günlük kullanımda birçok farklı işi aynı bilgisayarda yapabilme özgürlüğü sağlıyor.

Ana oyuncu kitlesinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan yeni bir dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve ekranı içeren HP Pavilion Oyun serisi tanıtıldı. HP Pavilion Oyun ürün grubu, günlük kullanım için güçlü oyun deneyimleri ve çok işlevliliğin mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor.

Oyun bilgisayarları, dünya çapındaki 1 milyardan fazla oyuncuyla en hızlı büyüyen PC segmentlerinden birini oluşturuyor. Ana oyuncu kitlesi bu büyüyen pazarın yüzde 62’sini temsil ediyor. HP’nin OMEN serisi, performans arayanlar ve oyun tutkunları için tasarlanırken, yeni HP Pavilion serisi, tek bir cihazın tüm PC gereksinimlerini sağlamasını isteyen daha standart kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

Pavilion Gaming Laptop 15

HP Pavilion Gaming Laptop 15, oyun oynama, içerik oluşturma ve üretkenlik için taşınabilirliği ve çok sağlam donanımı bir araya getiriyor. Bu, hızlı ve yüksek kapasiteli depolama, hızlı Wi-Fi ve geliştirilmiş sesin yanı sıra hava akışını yönetmek ve ısınmayı azaltmak için dizüstü bilgisayarın arka köşelerinde yer alan egzoz havalandırmalı çift fan şeklinde güçlü bir soğutma çözümü anlamına geliyor.

Powerhouse oyun makinesi: Oyun esnasında çeşitli görevlerin gerçekleştirilmesi için yüksek performanslı çekirdeğe sahip mobil 8. Nesil Intel Core i7 + işlemcilerle veya ana akım, dört çekirdekli mobil 8. Nesil Intel Core i7 işlemcilerle olağanüstü bilgisayar gücü sağlıyor. Oyunları, filmleri ve fotoğrafları özgürce kaydedebilmek için 2 TB’a kadar HDD, 256 GB’a kadar PCIe NVMe SSD depolamanın yanı sıra her iki seçeneğin bir arada olduğu ya da 128 GB PCIe NVMe SSD ve 2 TB HDD çift depolama seçeneği yer alıyor. Ayrıca kullanıcılar; hızlı depolama sağlayan 16 GB’lık Intel Optane hafıza ile 1 TB’a kadar HDD depolama seçeneğinden yararlanabiliyor. MAX-Q tasarım ile NVIDIA GeForce GTX 1060’ın sunduğu grafik seçenekleriyle üstün grafik performansı sunuluyor.

Daha fazla taşınabilir performans

Çarpıcı görseller ve sesler: Dar çerçeveler 144Hz 1080p, 60Hz 1080p ve 60Hz 4K ekran seçeneklerinde sunulan 15,6 inç çapraz ekranda etkileyici görseller sağlıyor. Etkileyici bir ses deneyimi için; B&O Play tarafından geliştirilen ses özelleştirici, çift hoparlörleri destekleyen HP Ses Güçlendirme teknolojisiyle klavyenin üst kısmında bulunuyor.

Işık hızında bağlantı: Tüm konfigürasyonlarda 2×2 antenli, hızlı Wi-Fi ve Gigabit hızlarını destekleyen bir seçenek; çevrimiçi oyunlar, akıcı multimedya yayınları veya büyük dosya aktarımları için gereken veri akışını sağlıyor.

Farklı, cesur ve çarpıcı tasarım: Yüksek performanslı mobil 8. Nesil Intel Core  i + H Serisi işlemciler ile alüminyum klavyeye sahip ürünün iki farklı tasarımı bulunuyor. Siyah kaplamalı ürün, asit yeşil veya beyaz renk temalarıyla bağlantı noktalarında renk uyumunu sağlayan vurgulara sahip arkadan aydınlatmalı klavye ile tasarlandı. Belirli pazarlarda mevcut olan mobil Intel Core  i U serisi işlemcili modeller, siyah kaplamalı, beyaz vurgulu, plastik klavye veya isteğe bağlı olarak arkadan aydınlatmalı klavye ile satışa sunuluyor.

HP-Pavilion-Gaming

Pavilion Oyun Masaüstü Bilgisayarları 690 ve 790

HP Pavilion Oyun Masaüstü Bilgisayarları, en yeni oyunları güçlendirirken mükemmel bir fiyatla güvenilir bir performans sunuyor. Siyah kaplamaya uyum sağlayan ön çerçevedeki yeşil LED şerit ve bağlantı noktalarındaki asit yeşili rengiyle çarpıcı tasarıma sahip bu bilgisayarlar, pek çok ortak özellik içeriyor.

Masaüstü bilgisayarlar, 3 TB’a kadar HDD, 512 GB’a kadar PCIe NVMe SSD depolamanın yanı sıra 3 TB ve 512 GB’a kadar ikili depolama alanı veya hızlı depolama sağlayan Intel Optane hafıza ile 3 TB HDD dahil olmak üzere çoklu depolama seçenekleriyle kapasite ve performans için maksimum esneklik sağlıyor. Her iki masaüstü bilgisayar, hoparlör kurulumları için 5.1 ses desteği ile inanılmaz bir ses deneyimi sunuyor ve HP Audio Stream, Bluetooth aracılığıyla PC ile mobil cihazların eşleştirilmesini sağlıyor.

Geniş bağlantı noktalarına erişim sağlamak için, masaüstü bilgisayarlar ön tarafta USB Tip A, USB Tip C, ses ve kart okuyucusu da dahil olmak üzere önemli Giriş ve Çıkış (I / O) bağlantılarını sunuyor. Kullanıcılar ayrıca yıllar içinde biriktirdikleri oyunları yüklemek ve çalıştırmak için ya da sadece bir film izlemek için optik sürücüyü de kullanabiliyor.

Alan gereksinimlerine uygun, modern bir tasarım isteyen ana oyuncu kitlesinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilen HP Pavilion 690 Masaüstü Bilgisayarı, boyutu sayesinde çok daha küçük bir yer kaplıyor.

Teknik özellikler göz dolduruyor

İdeal biçimde güçlendirilmiş: Çok işlevli bir bilgisayar talep eden oyuncular için geliştirilen ürün, 6 çekirdekli 8. Nesil Intel Core ™ i7 + işlemci veya oyun esnasında çoklu görevler için 16 GB’a kadar DDR4 RAM desteğiyle 2. Nesil AMD Ryzen işlemciyle donatılmış.

Oyuna hazır: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 GPU kartlarıyla harika deneyimler için uyarlanmış önerilen ayarlarda en yeni başlıklara geçiş sağlıyor.

Yükseltme ihtiyaçlarını destekler: Yarı uzunlukta grafik kartları, üç adete kadar depolama cihazı ve iki adet DIMM desteği içeriyor.

HP Pavilion 790 Oyun Masaüstü Bilgisayarı, geniş ölçeklenebilirliğe sahip, daha büyük ve daha güçlü bir masaüstü modelidir.

Maksimum işlem ve bellek: 6 çekirdekli 8’inci Nesil Intel Core i7 + işlemciler sayesinde çoklu görevleri ve en son oyunları çalıştırmak için gereken ham işlem gücünü sağlarken, 64 GB’a kadar DDR4 RAM, yoğun bellek gerektiren uygulamaları çalıştırıyor. 

Etkileyici grafik gücü: NVIDIA GeForce GTX 1080 veya AMD Radeon RX 580 GPU’lara kadar ekran kartları, oyuncuların grafiksel olarak en zorlu oyunları oynayabilmesini sağlıyor. 

Üstün yükseltme özellikleri: Tam uzunlukta grafik kartları, dört depolama cihazı ve daha ileri yükseltme özellikleri için dört DIMM desteği bulunuyor.

HP Pavilion Oyun 32 HDR Ekran

HP Pavilion Oyun 32 HDR Ekranı, oyun oynama, yaratıcı işler yapma ve her tür eğlence için çarpıcı görseller ve performans sağlıyor. HDR teknolojisinin üstün yenileme hızını Radeon FreeSync teknolojisiyle buluşturan ürün, bir AMD Radeon grafik kartıyla eşleştirildiğinde oyun esnasında görüntüdeki bozulmaları azaltıyor. Tüm bu özelliklerle birlikte 32 inçlik çapraz sabit ekran, kullanıcıya takılma yaşamadan daha sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor.

Nefes kesen görüntü kalitesi: VESA Sertifikalı HDR 600 Ekran, 600 nit zirve parlaklığı, 6.000: 1 kontrast oranı ve %95 DCI-P3 renk gambiti ile dörtlü HD (2560×1440) çözünürlüğe sahip 32 inç çapraz ekranda hem oyunlarda hem de HDR uyumlu filmlerde daha canlı görüntüler sunuyor.

Ultra-pürüzsüz görseller: Radeon FreeSync teknolojisi ile GPU’yu ekrana senkronize ederek daha az görüntü parçalanması ile akıcı oyun deneyimi sağlıyor. Her bir karenin önemli olduğu durumlarda oyuncuların ekstra bir avantaj elde edebilmesi için, geleneksel 60Hz panele karşı 75 Hz yenileme hızı ve 5 ms yanıt süresi bulunuyor.

Çok fonksiyonlu: Oyun konsollarını bağlamak için bir ses çıkış jakı ile iki adet HDMI bağlantı noktası, iki adet USB Tip A bağlantı noktası ve DisplayPort ile popüler aksesuarlara hızlı ve kolay bir bağlantı sağlıyor ve bu da oyunculara çoklu platformlar için ekranı güçlendirme olanağı veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı