İşte aradığınız akıllı telefon: Lenovo A319

Bütçe dostu bir akıllı telefon arayanlar için performansı, tasarımı, teknolojiyi ve fiyatı dengelenmiş giriş seviyesi bir telefon olan Lenovo A319 huzurlarınızda.

Lenovo A319 akıllı telefon, bas takviyeli kulaklıkları sayesinde zengin ve güçlü Dolby ses deneyimi yaşatıyor. Ayrıca şarkılarınızı 10 saate kadar kesintisiz dinleyebilmenizi sağlıyor. Melodilerin içinde kaybolmak ve bunları paylaşmak, 5MP fotoğraflar çekmek kadar kolay. Lenovo A319, Dolby Digital Plus sayesinde her şeyin sesi daha güçlü, derin ve gerçekçi geliyor, A319’un kulaklıklarının kalitesi ise diğer telefonlarla birlikte verilen pek çok standart kulaklıktan çok daha yüksek.

Lenovo A319-2

4 inç ekran aslında hiç de küçük sayılmaz. 4 inç ekranın, hem büyük ekranlı telefonların şarj sorununu yaşamadığını hem de küçük ekranlı telefonlarda ekranı okuyabilme sorununu çözdüğünü söylemek yanlış olmaz.  sayesinde kolayca mesaj gönderebilir, oyun oynayabilir, video seyredebilir ve internette gezinebilirsiniz. A319’un pil ömrü, tüm gün ve gece boyunca cihazınızı prize takmadan dayanacak kadar uzun. Örneğin sadece müzik dinliyorsanız, A319 kesintisiz maksimum 10 saat boyunca çalışacaktır.

Günlük ihtiyaçları karşılıyor

A319’un 5MP otomatik odaklamalı kamerası piyasadaki en büyük çözünürlüğe sahip olmayabilir ama net fotoğraflar ve videolar çekmeyi kolaylaştırıyor. Ön kamera, görüntülü sohbetleri hem siz hem de arkadaşlarınız için kolay ve eğlenceli hale getiriyor..

Lenovo’ya özel bazı uygulamalar da, telefonun büyük artılarından biri. Şebeke ücreti ve hatta WiFi bağlantısı olmadan müzik ve diğer dosyalarınızı kablosuz paylaşabilmenizi sağlayan SHAREit, telefonunuzu hızlandıran ve virüslere karşı koruyan Security ve kişilerinizi, SMS ve çağrılarınızı yedekleyip geri yükleyebilmenizi sağlayan SYNCit gibi uygulamalar sayesinde A319 akıllı telefonunuzla daha fazlasını yapabilirsiniz. Ödüllü çevrimiçi müzik dinleme hizmeti Guvera sayesinde tüm dünyadan en iyi şarkıları ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Milyonlarca ücretsiz şarkıyı dilediğiniz anda dinleyebilmenin keyfini sürün ve önyüklü uygulamanın benzersiz #Play özelliğiyle müzik aramak için hashtag’ler kullanmanız yeterli. Android 4.4, belleği optimize edip dokunmatik ekranınızı geliştirerek her zamankinden daha hızlı ve doğru yanıtlar almanızı sağlamak suretiyle yüksek performansı sunuyor. Bu sayede, internette gezerken kesintisiz olarak müzik dinleyebilirsiniz. 4GB dahili depolama alanını 32GB kapasiteli bir Micro SD kartla genişleterek fotoğraflarınız, videolarınız ve müzik kitaplığınız için bolca depolama alanı elde edebilirsiniz.

Lenovo A319-3

 

[wonderplugin_carousel id=”109″]
Başa dön tuşu