Micro Focus Üç Ürün Grubuyla IT Central Station Peer Ödülleri’ni Kazandı!

Micro Focus, dünyanın lider teknoloji inceleme sitesi IT Central Station’ın Peer Ödülleri’nde ALM/Quality Center, UFT One ve  LoadRunner Professional ile kategorilerinin en iyisi seçilerek ödüle layık görüldü.

Micro Focus üç önemli çözümüyle güvenlik, DevOps ve BT alanında dünyanın lider teknoloji inceleme sitesi olan IT Central Station’ın Peer Ödülleri’nden ödül aldı. Micro Focus ALM/Quality Center Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi Paketleri, UFT One API Test Araçları, Fonksiyonel Test Araçları ve Test Otomasyon Araçlarında ve  LoadRunner Professional Performans Test Araçları kategorisinin en iyisi olarak ödüle layık bulundu.

Güvenilir uzman yorumcular değerlendiriyor

Kurumsal teknoloji alıcılarının en çok güvendiği site olarak öne çıkan IT Central Station, güvenilir ve doğrulanmış uzman yorumcularıyla teknoloji ürün ve çözümlerini inceleyip değerlendiriyor.  Dünyanın dört bir yanından teknoloji uzmanları, kurumsal alıcılar, pazarlamacılar ve analistler; en iyi yazılım ve hizmetleri seçerken IT Central Station’da yer alan binlerce uzman yorumcunun derin ve kapsamlı görüşlerine başvuruyor. Emsal ürün incelemelerini okuyarak en doğru satın alma kararını vermeye çalışıyorlar.

Kategorilerinin en iyileri belirleniyor

Her yıl uzman yorumcuların değerlendirmesiyle kategorilerinin en iyilerini belirleyen IT Central Station Peer Ödülleri, bu yıl da 1 Ocak 2020 -31 Aralık 2020 arasında doğrulanan ve yayınlanan incelemelere göre kazananları belirledi. Puanlamalar IT Central Station’ın algoritmaları kullanılarak hesaplandı. Micro Focus da 2021 yılı Peer Ödülleri’nde binlerce uzman yorumcunun değerlendirmesiyle üç çözümüyle,  teknoloji dünyasının en güvenilir ve saygın ödüllerinden birini almaya hak kazandı.

Başa dön tuşu