Red Bull Basement University İle Kampüsler Dönüşüyor!

Yeni neslin girişimcilerini, hackerlarını, kod yazarlarını destekleyen Red Bull Basement, bu kez de üniversite öğrencilerine kampüslerini değiştirecek projelerini geliştirmeleri için fırsat tanıyor.

Kampüslerini ileri götürecek fikirleri olan öğrenciler, bu fikirlerini ve projelerini tanıttıkları birer dakikalık videolarla 21 Ekim 2018 tarihine kadar Red Bull Basement University’ye başvuracak.

Önce halk oylaması ardından juri oylaması ile seçilecek proje fikri Red Bull mentorları tarafından desteklenecek ve bu yıl Berlin’de düzenlenecek Red Bull Basement University global etkinliğine katılım hakkını kazanacak. Başvurular www.redbullbasement.com/university adresinden yapılıyor.

Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde doğan bu organizasyon, bugün 20’nin üzerinde ülkede yeni neslin hackerlarına, kod yazarlarına ve girişimcilerine yeni perspektifler sunup, projelerini destekliyor.

Öğrenciler kampüslerini değiştirecek

Red Bull’un üniversite öğrencilerine yönelik projesi Red Bull Basement University ise üniversite öğrencilerine kampüslerini değiştirebilecek fikirleri hayata geçirmek için fırsat tanıyor.

Kampüslerini değiştirmeye yönelik projelerini anlattıkları birer dakikalık videoları www.redbullbasement.com/university adresine gönderen öğrencilerden projeleri seçilenler sektörün alanında uzman isimlerinden mentorluk alacaklar. Mentorluk için seçilen üç projenin içerisinden birinci olan proje de daha sonra Berlin’de gerçekleşecek global etkinliğe katılmaya hak kazanacak.

Öğrencilere kampüslerini değiştirecek fikirlerini geliştirme imkanı sunan organizasyona lisans ve yüksek lisans öğrencileri katılabilirken; takımlar bir veya iki kişiden oluşabiliyor.

Öğrenciler başvurularını 21 Ekim 2018’e kadar https://www.redbull.com/tr-tr/projects/red-bull-basement yapabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı