Twitter’da yıldızlı “Favori” düğmesi nasıl geri getirilir?

Twitter’ın dün sunduğu kalpli “Beğen” düğmesinden memnun olmayanlar basit bir Google Chrome eklentisiyle “Favori” düğmesini geri getirebilirler.

Dev sosyal ağlar, zaman zaman kullanıcı tarafındaki memnuniyeti artırmak adına web sitelerinde ve mobil uygulamalarında çeşitli tasarımsal değişiklikler gerçekleştiriyorlar. Dün itibariyle Twitter’da uzunca bir süredir çeşitli testlerin gerçekleştirildiği bir yenilik aktif edildi ve “Favori” düğmesi kaldırılarak, yerine kalpli “Beğen” düğmesi yerleştirildi.

Bu yapılan değişiklikle beraber kullanıcılar uzun saatler boyunca konu üzerine çeşitli tweet’ler attı. “Beğen” düğmesinin Facebook’ta ve diğer birçok sosyal ağda bulunması, kalp simgesinin de Instagram’da klasikleşmiş olması konusunda çeşitli yorumlar yapan kullanıcıların önemli bir kısmı yapılan değişiklikten memnun değil.

Fav Forever

twitterr

Elbette bu durumun da üstesinden gelmek mümkün. Hazırlanan bir Google Chrome eklentisi sayesinde Favori düğmesi eskiden olduğu şekilde geriye getirilebiliyor.

twitter2

120 KB boyutundaki Fav Forever eklentisine buradan erişip, Google Chrome’a dahil edebilir ve “Favori” düğmesini geri kazanabilirsiniz.

Ve sonuç:

twitter1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı