Akıllı Saat Meraklılarına: Quadro S71

Son dönemlerin popüler ürünlerinden akıllı saat konusunda gün geçtikçe daha iyi seçenekler görüyoruz. İlgi çekici modellerden biri olan Quadro Smart Watch S71, Apple Watch ve rakiplerine alternatif bir akıllı saat arayanları mutlu edebilir.

Daha önceki modeli gibi Quadro’nun yeni akıllı saati Smart Watch S71’le de cep telefonu görüşmeleri yapmak, üzerindeki kamera ile fotoğraf çekmek ve elbette telefonumuza gelen bildirimleri almak mümkün.

Quadro S71-2

Saatin ekranı çevresinde metalik bir çerçeve kullanılmış ve bu detay saate daha şık ve üst seviye bir görüntü kazandırmış. Saatin üst kısmında minik bir kamera yer alıyor. Kameranın yanında ise hoparlörler var. Böylece kullanıcı saatin seslerin daha rahat duyabiliyor. Saatin sağ tarafında microUSB yuvası bulunuyor. Burayı kullanarak saati şarj etmek mümkün. Ekranın altında ise fiziksel bir tuş bulunuyor. Bu tuş ile arabirimde ana sayfaya dönebiliyorsunuz.

Smart Watch S71’in önemli bir özelliği bataryasının çıkabilmesi. Cihazın depolama alanını genişletmek isterseniz, bataryanın altındaki microSD slotunu kullanabilirsiniz. Saat 8 GB’a kadar microSD kartları destekliyor. Ayrıca sürpriz olarak biride SIM kart slotu var ancak bu slot işlevsel değil. Quadro tasarıma SIM Kart slotu eklediğine göre, aynı kasanın yakın tarihte SIM kartlı bir modelini de piyasaya sürebilir. Böylece yeni model telefona ihtiyaç olmadan arama yapabilecek bir akıllı saat olacak.

Quadro S71-3

Saatin müzik çalar, adım sayar, FM radyo, takvim, kamera gibi uygulamaları bulunuyor. Ayrıca sosyal medya mesajlarını takip edecek uygulamalar da saate yüklenebiliyor. görebiliyoruz.

450 mAh’lik bir bataryanın sahibi olan Smart Watch S71, böylece 4 güne kadar bekleme süresi sunabiliyor. Eğer faal olarak saatle telefon görüşmesi yaparsanız ise süreniz maksimum 6 saat.

 

[wonderplugin_carousel id=”123″]
Başa dön tuşu