Teknoloji

GittiGidiyor Avrupa’nın En İyi 5. İşvereni

Great Place to Work Enstitüsü tarafından değerlendirilen “Avrupa’nın En İyi İşverenleri” listesinde 5. sırada yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz!

Great Place to Work Enstitüsü (GPTW) tarafından, 35 ülkeden 3 binden fazla şirketin değerlendirildiği “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde son 7 yıldır hep üst sıralarda yer aldık. Dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan GPTW, bu yıl da değerlendirmelerini yaptı. Bu kez de GittiGidiyor olarak bizlere “Avrupa’nın En İyi İşverenleri” listesinin 5. sırasında yer verdi.

“Avrupa’nın En İyi İşverenleri” listesinin 250-500 çalışan sayısı kategorisindeki 5’incilik ödülümüzün bir diğer güzel kısmı da %99,60 oranı ile çalışan bağlılığı skoru oldu.

GittiGidiyor’un insan odaklı kurum kültürüyle öne çıktığını belirten GittiGidiyor CPCO’su (Chief People and Culture Officer) Murat Yüksel, “Son 7 yıldır GPTW – Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde yer alıyoruz. Son 6 yılda da 5 kez GPTW tarafından “Diversity Özel Ödülü”ne layık görüldük. Ayrıca bu sene Özel Ödüller kapsamında “IT’nin En İyi İşvereni” olurken, “Yaşam Boyu Öğrenme Ödülü”nü aldık. Şimdi ise “Avrupa’nın En İyi İşverenleri” listesinde 5. sıradayız” dedi.

Murat Yüksel ödülle ilgili “GittiGidiyor olarak en önem verdiğimiz konu çalışanlarımızın mutluluğu. Ekip olarak birbirimize duyduğumuz güven ve birlikte yarattığımız bu şeffaf, demokratik çalışma ortamı bize başarı olarak geri dönüyor” dedi ve bu başarıya ulaşmada emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Başa dön tuşu