Lifebox ‘da Yenilik: Sen Fotoğrafı Çek En Güzelini lifebox Seçsin

PhotoPick özelliği

Rehber yedekleme, yüz ve obje tanıma,  telefon hafızasında yer açma gibi özellikleriyle kullanıcılarını akıllı telefonlarında kaybolmaktan kurtaran lifebox, şimdi de sosyal medya paylaşımlarında kararsızlık durumlarına çare oluyor. Lifebox içerisine eklenen PhotoPick özelliği ile kullanıcılar seçecekleri fotoğraflar arasından hangisinin daha fazla beğeni (like) alabileceğini görebilecek. Arka planda çalışan yapay zeka teknolojisi ile fotoğraflarına puan vererek “hangi fotoğrafı paylaşsam” kararsızlığından da kurtulacak.

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell’in, 10 milyondan fazla indirilen bulut depolama servisi lifebox, Türkiye’den doğarak dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarına; güvenli rehber yedekleme, yüz ve obje tanıma, tekrarlayan fotoğraflar için telefon hafızasında yer açma, otomatik hikayeler yaratma gibi özelliklerle güvenli ve sadeleştirilmiş bir bulut deneyimi sunuyor. Dünya standartlarının üzerinde hizmet veren lifebox uygulaması ile kullanıcılar fotoğraf arşivlerini parmak izi veya şifre ile koruyarak çok daha güvenli arşivleme deneyimi yaşayabiliyor.

PhotoPick özelliği kararsızlığa son veriyor

Türkiye’nin verisi Türkiye’de düşüncesinden hareketle geliştirilen Turkcell’in, yüzde yüz yerli, kişisel bulut depolama servisi lifebox, şimdi de sosyal medyada yapacağımız paylaşımlar konusunda tavsiyeler vererek daha aktif bir sosyal medya deneyimi vaat ediyor. Bilindiği üzere Türkiye’de 33 milyon aktif kullanıcısı bulunan Instagram’ı kullanırken en sık karşılaştığımız duygu durumu “kararsızlık” oluyor. Hangi fotoğraf paylaşıldığında daha fazla etkileşim ve beğeni alacağı sorusu sıklıkla Instagram kullanıcılarının aklını meşgul ediyor ve kararsız kalmasına neden oluyor. lifebox’ın sunduğu PhotoPicks özelliğiyle uygulamaya yüklenilen fotoğraflar puanlanacak ve hangi fotoğrafın daha fazla etkileşim yaratabileceğine dair öneri alınabilecek. Böylelikle otomatik yedekleme, yüz ve obje tanıma ve  fotoğrafları akıllı albümlere göre klasörleme gibi özellikleriyle kullanıcılarına daha iyi bir depolama deneyimi sunan lifebox, kullanıcılarını kararsızlıktan da kurtaracak.

Lifebox’ta sakladığınız anılarınız, akıllı telefonlar, tablet ve PC’lerin yanı sıra Apple TV ve TV+ uygulaması ile televizyondan görüntülenebiliyor.

82,4 milyon nüfusa sahip ülkemizde; nüfusun yüzde 72’si interneti, yüzde 63’ü sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Bu tablo, sosyal medya kullanımında geçtiğimiz yıllara oranla artış olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla Lifebox, sevdiklerinizle hayatı paylaşırken size kolaylık sağlayacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı