Masa üstünde daha geniş bir seçenek: Philips BDM3470UP

Philips masa üstü bilgisayar sahiplerinin ilgisini çekecek önemli bir monitör duyurdu.Quad HD çözünürlüğe sahip monitör UltraWide panoramik formatıyla masa üzerinde geniş bir çalışma ve oyun alanı yaratıyor.

Yeni Philips ekran, 178° görüntüleme açısında bile renklerin tutarlı bir parlaklıkta ve doğrulukta olmasını sağlayan gelişmiş AH-IPS LED panellere sahip. Ayrıca 34 inçlik BDM3470UP, kullanıcılara parlak fikirleri için gerekli alanı sağlayacak kadar büyük.

UltraWide 21:9 panoramik görüntü, yan yana koyup karşılaştırmalar ya da bir dizi uygulamayı içeren yoğun çoklu görev yürütmeler için çoklu pencerelerle çalışacak alanı sunuyor. 3440 x 1440 piksellik CrystalClear Quad HD çözünürlük, ince detayları netçe  yakınlaştırmayı mümkün kılıyor. Üstelik daha fazla parlaklık ve renk doğruluğu için bu yeni ekranda Philips SmartUniformity modu da bulunuyor: Bu mod, sadece renk doğruluğunu değerlendiren bir metrik ile, en az %95 iyi dağılmış parlaklık sunacak şekilde ayarlandı.

Ekran ailesinin diğer üyeleri gibi, 34 inçlik bu yeni ekran da bağlantılar açısından güçlü.  HDMI, mobil içeriğin keyfini büyük ekranda çıkarmak için MHL, DisplayPort, DVI ve VGA’nın yanı sıra aynı zamanda süper hızlı veri transferi için USB 3.0 desteğine de sahip. Bu bağlantı seçeneklerinden yararlanan yeni ekran, ayrıca kullanıcıların eş zamanlı olarak iki cihazda –örneğin PC ve dizüstü bilgisayar- çalışmalarını sağlayan ve iki farklı kaynaktan gelen içeriği görüntülemek için UltraWide ekran alanını ayıracak MultiView teknolojisine de sahip.

34 inçlik yeni Philips BDM3470UP ekran, Nisan ayından itibaren KDV dahil 3999 TL fiyatından büyük elektronik mağazalarda satışa çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı