Samsung N310 ile stilinizi yansıtın

Tüketicilere yönelik elektronik sektöründe pazar lideri ve BT’de dünya lideri olan Samsung Electronics, taşınabilir bilgisayar ailesini ultra zarif mini dizüstü bilgisayar Samsung N310 ile genişletiyor.

Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcı Naoto Fukasawa tarafından tasarlanan Samsung N310, zarif ve sofistike çizgileri ve performansı ile dikkat çekiyor. Hafif ve minimalist Samsung N310, çizilmeye karşı dayanıklı ekranı, çakıl taşı tasarımlı klavyesi ve fonksiyonelliği ile kullanıcılara sınırsız özgürlük sunuyor. Yenilikçi stil ve teknolojiyi birleştiren Samsung N310 mini dizüstü bilgisayar, ergonomik tasarımı ve dayanıklı yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

LED teknolojisinin kullanılması N310’un ekranının daha ince ve daha parlak olması, ve geleneksel LCD ekranlarına oranla daha az enerji tüketmesini sağlıyor; böylece N310 daha uzun batarya ömrü ve daha fazla özgürlük sunuyor.

Samsung N310, 4 hücreli, 5 saat ömürlü bataryası ya da 6 hücreli 11 saat ömürlü bataryası ile hareket özgürlüğünüzü en üst düzeye taşıyor.

1.23 kg ağırlığı ile (4 hücreli batarya ile) sınıfının en hafif bilgisayarlarından biri olan Samsung N310, çantanızda da kolayca taşınabiliyor.

Kompakt tasarımlı Samsung N310; kablosuz iletişime uygun yapısı ile HSPA*, WiMAX* ve WiBRO* gibi kablosuz erişim platformlarını kullanarak istediğiniz yerde, istediğiniz zaman kolay Internet erişimi sağlıyor. N310, dahili mikrofon, kulaklık girişi ve 1.3 megapiksel kamera ile arkadaşlarınız ve ailenizle IP üzerinden ses bağlantısı kurmanıza ve görüntülü iletişime olanak veriyor.

Samsung N310, üç farklı kart tipini okuyabilen kart yuvası, 3 USB girişi ve Bluetooth 2.0 teknolojisi ile fotoğraf makinesinden ya da ses kayıt cihazından verilerinizi hızlı bir şekilde alabilmenize olanak sağlıyor.

Samsung N310 mini dizüstü bilgisayar, Haziran ayı ortası itibarı ile Türkiye’de satışa sunuldu.

N310’un öne çıkan özellikleri

Intel® AtomTM işlemci

Intel’in en ufak ve hafif işlemcisi, mini dizüstü bilgisayarlar için özel olarak tasarlandı. Tamamen mikro mimarinin kullanıldığı Intel® AtomTM işlemciler, enerji etkinliğini artırıyor ve bu sayede batarya ömrünü uzatıyor. Aynı zamanda daha fazla mobil performans ve sisteme yanıt verme özelliği sunuyor.

Microsoft Windows® XP Home

Birçok multimedya özelliği ile donatılmış olan Windows XP Home Edition dizüstünüzün gerçek potansiyelini kullanabilmenizi hedefler. Özellikle evde kullanıma yönelik olarak tasarlanmış olan Windows XP Home Edition dijital çağın heyecan veren deneyimlerini parmaklarınızın ucuna taşıyor. Dijital resimlerden, müzik parçalarına, videolardan kendinize ait ev ağı kurmanıza kadar birçok uygulamada Windows XP Home Edition dijital çağa kolay geçişinize yardımcı oluyor.

Yaşam tarzını öne çıkaran tasarım

Ünlü Japon tasarımcı Natao Fukusawa tarafından tasarlanan, yenilikçi tarz ve teknolojileri birlşetiren Samsung N310, sıcak ve zarif yapısı ile stiline önem veren kullanıcılar için mükemmel bir seçim.

Endüstri lideri teknolojisi

Güçlü ve ergonomik bir tasarımın yüksek teknoloji ile birleşimi… Samsung N310, dayanıklı dış yüzeyi ve minimalist tasarımı ile kolay ve rahat bir kullanım sağlarken, istediğiniz yerde keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Uzun ömürlü batarya

4 hücreli batarya ile 5 saat, 6 hücreli batarya ile 11 saat kullanım olanağı sunan N310, maksimum özgürlük sağlıyor. LED ekranı ve optimize edilmiş performans özellikleri size istediğiniz zaman istediğiniz yere gitme özgürlüğü veriyor.

Hafiflik ve taşınabilirlik

10.1 inçlik, 4 hücreli batarya ile 1.23 kilogram ağırlığındaki N310’u taşımak daha kolay… Samsung N310, sınıfının en hafif bilgisayarlarından biri olmasına rağmen, maksimum performans sağlıyor.

Minimalist

Samsung N310’un zarif ve kusursuz tasarımı, çizilmeye karşı dayanıklı ekranı ve çakıl taşı tasarımlı klavyesi kolay ve rahat kullanım sağlıyor.

Anında iletişim

N310, modern bağlantının geldiği en önemli nokta olan kablosuz iletişime uygun yapısı ile HSPA*, WiMAX* ve WiBRO* gibi kablosuz erişim platformlarını kullanarak istediğiniz yerde istediğiniz zamanda kolayca internet erişimi sağlıyor. Dâhili mikrofonu, kulaklığı ve kamerası her yerde IP üzerinden sesli görüşme yapabilmenize olanak tanıyor.

Büyük klavye

Yazı yazmayı kolaylaştıran, PC tarzındaki klavye ve küçük formuna rağmen optimize edilmiş tuşlar, Samsung N310 kullanıcılarına yazı yazma keyfini tam anlamıyla yaşatıyor. N310, masaüstü bilgisayarların %93’ünde kullanılan 17.6 milimetre tuş alanı ile daha zevkli ve keyifli bir kullanım standardı sağlıyor. Çok daha hızlı ve daha az hatalı bir şekilde yazı yazılabiliyor.

Bağlantınız kesilmesin

N310’da bulunan 1.3 megapiksel’lik dâhili kamera, sevdiklerinizle görsel ve işitsel olarak bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

Kolay veri transferi

Samsung N310 ile veri paylaşımı kolaylaşıyor. N310, üç farklı kart tipini okuyabilen kart yuvası, 3 USB girişi ve Bluetooth 2.0 +EDR teknolojisi ile her türlü modern fotoğraf makinesi, çevre birimi ya da ses kayıt cihazından verilerin hızlı bir şekilde transfer edilmesine olanak sağlıyor.

Çevre dostu

Samsung’un kendi sertifikasyon markası (ECO) çevre dostu özellikleri garanti eder. Bu özellikler arasında, tehlikeli madde ve materyallerin çıkarılması, etkin kılınmış enerji tüketimi ve çevreye daha duyarlı materyallerin kullanımı yer alır.

Garanti

Tüm bu üstün özellikler bütün Samsung dizüstü bilgisayarları için geçerli olan sınıfının en gelişmiş garanti hizmetleri ile destekleniyor. Dizüstü bilgisayarda bir arıza ya da hatanın oluşması durumunda Samsung’un uluslararası garanti altyapısının hizmetleri devreye giriyor ve kullanıcıların en kısa zamanda işlerine geri dönmeleri için ürünü alarak hızlı bir şekilde onarıyor ve geri veriyor.

Samsung N310 Özellikler

İşlemci

Intel® ATOMTM Processor N270 (1.60GHz, 533MHz, 512KB)

İşletim Sistemi

Genuine Microsoft Windows® XP® Home (SP3)

Hafıza

1GB (DDR2 / 1GB x 1)

LCD

10.1″ WSVGA (1024 x 600) SuperBright© Gloss LED arka ışık

HDD

80GB / 160GB (5400 rpm SATA)

16GB (SSD)*

Grafik işlemci

Intel GMA 950 (dahili)

Kablosuz LAN

– 802.11b/g/n*

– Bluetooth 2.0 + Geliştirilmiş iletim oranı*

– HSPA*/ WiMAX*/ WiBRO*

LAN

10/100 Ethernet

I / O Portlar

– 3-in-1 Kart Okuyucu (SD, SDHC, MMC)

– 3 x USB 2.0

– 1 x Kulaklık çıkışı

– 1 x Dahili mikrofon

– 1 x Mikrofon girişi

– 1 x VGA Port

– 1 x RJ45 (LAN)

Multimedya

1.3 Megapiksel Web Kamera

Batarya ömrü

4 Hücreli (4400mAh) Lityum iyon – 5 saaten fazla*

2.7 saaten fazla video oynatım ile

6 Hücreli (8850mAh) Lityum iyon – 11 saaten fazla*

6.2 saatten* video oynatım ile

Klavye

84 Tuş (Avrupa ve diğer ülkeler), 17.6mm alan (Masa üstü bilgisayarların 93%’de olduğu gibi )

83 Tuş (Amerika, Güney Kore ve CIS)

Hoparlör

3W Stereo Hoparlör (1.5 Watt x 2 )

Boyutlar (E x B x Y)

262 x 184.5 x 28.0mm

Ağırlık

1.23 kg (4 hücreli pil ile)

1.35 kg (6 hücreli pil ile)

Garanti

1 Yıl Uluslararası geri alma ve değiştirme garantisi*

*Fabrika çıkışı özellikleri dayanarak verilen bilgilerdir. Hata ve eksik bilgiler kabul edilebilir. Pil ömrü Battery Mark firmasının ölçümlerine dayanarak belirlenmiştir ve kullanım şekline göre değişiklik gösterebilir. Garanti şartları ülkeden ülkeye değişmektedir ve satış kayıtları garanti için gereklidir. İşletim sistemi HDD boyutunda değişiklere yol açabilir.

Başa dön tuşu