Teknosa yeni yılda bir kişinin evini teknolojiyle donatıyor

ImageTeknosa, 3 – 31 Aralık tarihleri arasında düzenlediği yeni yıl kampanyasında, teknoloji tutkunlarına muhteşem hediye fırsatları sunuyor. Teknosa, bir talihlinin evini en yeni teknoloji ürünleriyle donatıyor, bir talihliye de içi elektronik ürünlerle donatılmış Toyota Corolla Verso 1.6 Class otomobil hediye ediyor.

Kampanyada kazanan bir kişinin evi; plazma TV, ev sinema sistemi, projektör, portatif DVD çalar, cep telefonu, dizüstü bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, faks, fotokopi makinesi, video kamera, fotoğraf makinesi, Playstation 3, dect telefon, MP3 çalar, bellek, internet modem ve DVD ürünleriyle donatılacak. Şanslı kişi, en yeni teknoloji ürünleriyle donatılmış evinde teknolojinin keyfini sürecek.

Yeni yıl kampanyasında ayrıca bir kişiye de elektronik ürünlerle donatılmış 2008 model Toyota Corolla Verso 1.6 Class otomobil hediye edilecek. Cep bilgisayarı, Bluetooth kulaklık, fotoğraf makinesi, 7" monitör, arka koltukta film izleme ayrıcalığı sunan 6'lı DVD çalar, kulaklık sistemi ve buzdolabının yer aldığı Toyota Corolla Verso 1.6 Class otomobil, talihliye en yeni teknoloji ürünleriyle farklı bir sürüş keyfi yaşatacak.

Teknosa mağazaları, www.teknosa.com İnternet mağazası ve 444 55 99 çağrı merkezinden 50 YTL ve katları değerinde alışveriş yapan herkes yeni yıl kampanyasına katılabiliyor. Müşteriler, faturanın altındaki şifreyi, ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte 0532 444 55 99'a kısa mesaj olarak göndererek çekilişe katılmaya hak kazanıyor.

"Herkes için teknoloji" felsefesiyle faaliyetini sürdüren Teknosa, tüketicilerine cazip fırsatlar ve kampanyalar sunarak teknoloji alışverişinden keyif almalarını sağlıyor.

Başa dön tuşu