HABER

Deprem bölgesindeki üreticilere Hepsiburada’dan “Her sipariş, 1 destek” desteği

Hepsiburada, e-ticaret sektörüne öncülük ederek deprem bölgesindeki üreticiler için “Her sipariş, 1 destek” hareketini başlattı. Hepsiburada’nın anasayfasından ulaşılabilen “Her sipariş, 1 destek” hareketi kapsamında yer alan ürünlere komisyon, işlem ve hizmet bedeli uygulanmazken, verilecek her sipariş bölge üreticisine destek olacak.    

Hepsiburada, yaşanan büyük afetin ardından deprem bölgesine destek amacıyla ilk günden itibaren acil ihtiyaçların temin edilmesi ve ulaştırılması için tüm imkanlarını sunarken, son olarak bölgede faaliyet gösteren üreticileri desteklemek üzere e-ticaret sektöründe öncülük yaparak “Her sipariş, 1 destek” hareketini başlattığını açıkladı.

“Her sipariş, 1 destek” hareketi kapsamında deprem bölgesinde faaliyet gösteren üreticilerin ve kadın kooperatiflerinin yöresel ürünleri Hepsiburada kullanıcılarıyla  buluşuyor. Hepsiburada’nın ana sayfasından ulaşılabilen “Her sipariş, 1 destek” hareketi kapsamında yer alan yöresel ürünlere komisyon, işlem ve hizmet bedeli uygulanmazken, aynı zamanda reklamlarla da destekleniyor.

Hepsiburada, deprem bölgesindeki üreticilerin ürün satışından herhangi bir ticari gelir sağlamamaktadır. “Her sipariş 1 destek” hareketinin detayları için; https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/deprem-bolgesindeki-ureticilere-destek

Başa dön tuşu