K2 Network'ten oyunculara özel portal

ImageTürkiye'de Knight Online oyunuyla ün kazanan K2 Network, 5 milyonu Türkiye'de olmak üzere dünya genelinde sayıları 16 milyon'a ulaşan oyuncularına, tutkunu oldukları benzersiz oyunlara tek bir adresten ulaşabilmeleri için GamersFirst.com'u sundu.

Oyuncular, K2 Network'ün piyasadaki ve yeni çıkacak oyunlarına GamersFirst.com'dan ulaşabilecek, yeni web adresi üzerinden ortak oturum açılabilecek, G1 hesabı altında istenildiği kadar oyun hesabı yaratılabilecek.

Online oyun yayıncısı K2 Network, 2008'de piyasaya sunacağı tüm özelliklerin lansmanını GamersFirst.com üzerinden gerçekleştirecek. GamersFirst.com'un mevcut özellikleri, tüm oyunlar için ortak kayıt ve oturum açma, altyapısı güçlendirilmiş hesap yönetimi ve yeni G1 kredilerini içeriyor. Kullanıcılar, bu özelliklerle tek bir GamersFirst (G1) hesabı altında, diledikleri kadar K2 Network oyun hesabı yaratabilecek ve işlem yapabilecek.

GamersFirst hesabıyla kullanıcılar, birçok farklı oyunda satın alım yapabilmek için G1 kredileri alabilecek. GamersFirst.com'dan oyun yüklenebilecek ve Global MU Online, Knight Online, Red Stone, Sword of the New World ve War Rock‘ı kapsayan tüm K2 Network oyunları hakkında bilgi edinilebilecek. Oyuncular, aynı zamanda duvar resimleri, oyun incelemeleri, oyun görüntüleri ve videolar sunan "Free2Play Haberleri" ile "G1 Nedir?" ve "Sırada ne var?" kısımlarını ziyaret ederek gelecek planlarına dair bilgi alabilecek.

 

Hong: 16 milyon kişilik büyük bir aileyiz!

K2 Network Ortağı ve CEO'su Joshua Hong, "Dünya genelinde sayıları 16 milyon kişiye ulaşan oyuncularımızın K2 Network'le ilgili her şeye ulaşabileceği tek bir adres yarattık. Böylece, dünya çapındaki tüm oyuncularımızın çok yakında bir araya gelerek, 2008 için planladığımız tüm heyecan verici özelliklere ulaşabileceği müthiş bir platform kurduk.  Büyük bir GamersFirst ailesi olacağız" dedi.

Açılış onuruna hediye yağmuru var!

Yeni web sayfasının lansmanını kutlamak için GamersFirst, 12 haftanın sonunda gerçekleşecek bir çekilişle "G1 Hediyeleri" dağıtacak. Ödüller arasında Alienware masaüstü bilgisayarları, Apple Ipod Touch, Creative Labs Aurvana kulaklıkları, Samsung 19" LCD monitörler ve büyük-küçük niceleri var.

Oyucuların hediye kazanmak için hesap açmaları, arkadaşlarına tavsiye etmeleri, flash oyunlarından birini oynamaları veya diğer olanaklardan yararlanmaları gerekiyor.

Mevcut kullanıcıların hesaplarında bir değişiklik olmayacak; ancak G1 Hediye fırsatlarından yararlanabilmek için 12 hafta içinde üyeliklerini gerçekleştirerek, hesaplarını GamersFirst.com'a kaydırmaları öneriliyor.

Daha fazla bilgi edinmek ve yeni web sayfamızla tanışmak için www.GamersFirst.com 'u ziyaret edin.

Başa dön tuşu