Rowenta’dan A enerji sınıfı elektrikli süpürge

A Sınıfı toz toplama performansı ve erişilmez sessizliği ile kadınların hayallerini süsleyen elektrikli süpürge Silence Force Multi-Cyclonic size ve sevdiklerinize huzurlu bir ortam sağlıyor.

Rowenta-2

Türkiye’de elektrikli süpürgelerde Eylül 2015 itibariyle geçerli olacak eko enerji etiketi uygulamasının öncüsü Rowenta, Silence Force Multi-Cyclonic serisini tüketicinin beğenisine sunuyor. Çoklu siklon teknolojisine sahip Silence Force Multi-Cyclonic bu sayede tüketicilere sürekli yüksek performans ve mükemmel filtreleme vaad ediyor. Ayrıca tüketicinin önceliği olan %100 toz toplama performansı (TTP) ile mükemmel temizliğin yanı sıra konuşma sesi seviyesinde (68dB) sessiz çalışma özelliği bulunuyor… Mükemmel ergonomisi ile öne çıkan Rowenta Silence Force Multi-Cyclonic ergonomik tutma yeri ile konforlu bir temizlik sağlıyor. Toza temas etmeden kolayca temizlenen toz haznesi ise titiz hanımların favorisi olmaya aday.

Rowenta-1Silence Force Multi-Cyclonic doğa dostu verimli motoru sayesinde %50’ye varan enerji tasarrufu sağladığı için AB normlarına göre A Enerji Sınıfı etiketine hak kazanmıştır. Sarı, kırmızı ve mavi gibi canlı renklerle tasarlanan Silence Force Multi-Cyclonic yenilikçi ve şık ürünleri ile temizliği keyfe dönüştürüyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı 949,90 TL ile 1099,90 TL arasında değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı