Arzum Olimpia Power: Evlerde Sessiz ve Derinlemesine Temizlik

Elektrikli ev aletlerine fiyat ve özelliğe göre yelpaze çok geniş. Fakat fiyattan tasarruf edeyim derken sağlıksız bir ürün almamaya da özen göstermek gerekiyor. Konu temizlik olduğunda, cihaz kalitesi sağlığımızı da yakından ilgilendiriyor. Arzum’un yeni elektrik süpürgesi Arzum Olimpia Power, performansı ve çekiş gücüyle birlikte teknolojisiyle de göz dolduruyor.

Elektrik süpürgeleri ile tertemiz evlerin vazgeçilmezi olan Arzum, ödüllü yeni ürünü Arzum Olimpia Power ile evlerde değişimi başlatıyor! 4A performans sınıfına sahip Arzum Olimpia Power, yüksek performanslı çekiş gücü, kullanım kolaylığı ve ileri teknolojisi ile kadınların en büyük yardımcısı olacak.

Küçük ev aletleriyle nam salan fakat sonradan ev elektroniğinin farklı kollarında başarılı biçimde yol alan Arzum, son yıllarda yüksek kaliteli, dayanıklı ve ileri teknolojili elektrik süpürgeleriyle de güven veriyor. Şirketin yeni elektrik süpürgesi model Arzum Olimpia Power, ev temizliğine önem verenlerin ilgisini çekecek bir ürün.

Arzum Olimpia Power

Yüksek çekiş gücüne sahip

Derinlemesine temizlik için gerekli tüm özelliklere sahip olan bu süpürge, 4A performans özelliğiyle yüksek çekiş gücü sunuyor. Dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen Plus X Award’da “Tasarım ve Kullanım Kolaylığı” ödüllerini alan Olimpia Power’ın rahat kullanım iddiası da bulunuyor.

Çoğu elektrik süpürgesinde hortum sorunlar yaratır. Olimpia Power’ın dayanıklı telli hortumu uzun ömürlü ve tasarımındaki detaylarla rahat kullanım sunuyor. Sert zeminleri temizleme ve toz toplama konusunda 4A sınıfı performansının etkisi görülebiliyor. Ayrıca enerjiyi de oldukça verimli kullanıyor. 899W motor gücüne sahip olan süpürge, yüksek çekiş gücünü ilk andan itibaren hissettiriyor. Hepa 13 filtresi ile tozların %99,9’unu hapsediyor. Cyclone Extreme teknolojisi ile de toz ve alerjenlerin havaya karışmasını önlüyor.

Geniş tekerlekleriyle manevra çok kolay

Arzum Olimpia Power’a tasarım ve kullanım kolaylığı ödülü verilmesi boşuna değil. Kullanımı kolaylaştıran tasarım özellikleri övgüye değer. Örneğin ultra geniş tekerlekleri sayesinde süpürgenin gövdesini rahatça hareket ettirebiliyoruz. 2,2 litrelik toz haznesi kolayca temizleniyor.

Süpürülen bölgeye göre Arzum Olimpia Power’ın başlıklarını hızlıca değiştirebilir ve derinlemesine köşe bucak temizlik yapabilirsiniz. Dayanıklı, geliştirilmiş hareket kabiliyetine sahip telli hortumu sayesinde de uzun ömürlü kullanımı garantiliyor. Bu süpürge ses konusunda da başarılı! 65 desibellik düşüş ses düzeyine sahip olan Arzum Olimpia Power; tarçın rengi, led göstergesi ve elektronik emiş gücü ayarıyla modern evler için biçilmiş kaftan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu