Tiryakisi İçin Türk Kahvesi Değirmeni: Arzum Okka Beangourmet

Kahve tutkunları için tazelik her şeyden önce geliyor. En taze kahveyi elde etmek için çekirdeği, kahveyi hazırlamadan hemen önce öğütmek şart. Elektrikli ev aletleri markası Arzum‘un Türk kahvesi değirmeni Arzum Okka Beangourmet, pratik ve kaliteli bir çözüm sunuyor. Detaylar yazımızda.

Arzum Okka, Arzum Okka Minio, Arzum Okka Grandio ile Türkiye’de ve dünyada okkalı bir Türk kahvesi deneyimi sunan Arzum, Türk kahvesi keyfini taptaze çekilmiş kahve çekirdeği ile tamamlıyor. Türk kahvesi değirmeni Arzum Okka Beangourmet ile artık Okka’lar en taze kahveye kavuşuyor.

İdeal incelikte öğütüyor                                 

Her türdeki ve her sertlikteki kahve çekirdeğini Türk kahvesi inceliğinde öğütebilme özelliğine sahip olan Arzum Okka Beangourmet, dünyanın her yerinde, her an taze Türk Kahvesi keyfi artık sizlerle buluşuyor.

Kullanması ve temizlemesi kolay

Uzun ömürlü ve sağlıklı seramik öğütücü mekanizmaya sahip olan Arzum Okka Beangourmet’ta bulunan, bıçaklı öğütücülerin aksine seramik öğütücüsü sayesinde kahveyi ısıtmadan, aromasını koruyarak öğütüyor. Şık ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken kahve değirmeni, saklama kolaylığı sağlayan çıkarılabilir öğütücü koluyla da pratiklik sağlıyor.

 

Başa dön tuşu