Samsung ile Marvel’ın işbirliği sürüyor

Daha öncede ‘Yenilmezler’ temalı Samsung Galaxy S6 Edge cihazlarını kullanıcılarla buluşturan Samsung, Marvel karakterlerini konsept alan yeni akıllı telefon modelleri çıkarmaya hazırlanıyor.

Çizgi roman tutkunlarının yakından takip ettiği Marvel dünyasının ‘Yenilmezler’ karakterlerini konu alan tasarımıyla özel bir modeli satışa sunulan Samsung Galaxy S6 Edge kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişti. Iron-Man (Demir Adam) konseptini S6 Edge modelinde kullanıcılarla buluşturan Samsung, Galaxy S6 Edge Plus modeliyle daha büyük bir ekrana sahip Edge modelinde de Marvel ile işbirliği yaparak yeni bir model çıkartmak için çalışıyor.

Ant-Man-7

Galaxy S6 Edge Plus modeliyle yeni bir Marvel karakterini konu alacak olan Samsung ile Marvel’in Ant-Man (Karınca Adam) konseptli bir S6 Edge Plus modeli üzerinde çalıştığı bilgisi ortaya çıktı. Ant-Man’a özgü cihaz rengi ve tasarımı, arayüzü, zil sesi ve uygulamaların birleşimiyle oluşacak Samsung Galaxy S6 Edge Plus Ant-Man Edition’ın yakın zamanda tanıtılması beklense de modelin tanıtım tarihine ilişkin bir bilgi henüz paylaşılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı