2013 yılı tasarım ödülü lenovo’nun

4 ekran stratejisinin  önem kazandığı PC+ çağı dediğimiz yeni dönemde, dünyanın lider üreticilerinden olan Lenovo, geliştirdiği yenilikçi teknolojilerin yanı sıra ürünlerinin tasarımları ile de dikkat çekiyor. Lenovo, fark yaratan ürünleri ve tasarımları ile dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilen Red Dot Ödülleri’nde IdeaPad U430s ile ‘‘2013’ün tasarım ekibi’’ ödülüne layık görüldü.

LENOVO IMG_8165.jpg

1988’ den bu yana her yıl bir tasarım ekibini ödüllendiren Red Dot, dünya çapında tüm pazarı şekillendiren, kalıcı ve devamlı inovatif tasarım başarılarına imza atan markaları seçiyor. Red Dot ödüllerinin uzman jürisini, ayrıcalıklı tasarımları ile etkilemeyi başaran Lenovo, tasarım konusundaki başarısı ve ekibi ile bu ödüle layık görüldü. İnovasyon, teknoloji, takım çalışması ve performans gibi kriterler açısından değerlendirilen Lenovo, bu ödül ile dünya genelindeki diğer tasarım ekipleri arasından sıyrılmayı başardı. Red Dot CEO’su Prof. Dr. Peter Zec: ‘’Lenovo, uluslararası yönetim yaklaşımı ile, güçlü bir tasarım ekibine sahip ve kaliteye ciddi anlamda odaklanmış bir şirkettir. Lenovo’nun Red Dot Ödüllerinde hatırı sayılır bir geçmişi vardır. 2012 ve 2013 yıllarında en önemli ödülleri alarak en iyilerin arasında sıyrılarak en başarılı şirket olmuştur. ’’ diye konuştu.

Lenovo, ödül kazanmış yaklaşık 21 ürünüyle de Red Dot ödüllerinde gururlu bir geçmişe sahip. Bu ürünlerden bazıları olan IdeaPad U430s (2013), ThinkCentre Edge 91 (2012) ve Yoga Concept (2005) gibi ürünleri Red Dot’un en prestijli ödülü olan ‘red dot: best of the best’ ödülüne layık görüldü. Lenovo, aldığı ödüllerle pazara yeni, inovatif ve stil sahibi ürünler sunmak konusundaki kararlılığını ve başarısını göstermiş oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı