Blackberry’nin tableti: PlayBook

CES fuarından teknoloji akmaya devam ediyor. Blackberry, yeni 4G’li tablet bilgisayarını yaz aylarında satışa sunacağını duyurdu.

BlackBerry 4G PlayBook, geniş alanda kablosuz internet bağlantısı ve 3G’den on kat daha hızlı yükleme hızı sunan ilk Sprint 4G özelliğine sahip BlackBerry PlayBook modeli olacak. BlackBerry 4G PlayBook kolay tanışabilir olması, ince tasarımı,çok fonksiyonlu yapısı, HD multimedyası ve güvenlik özellikleri ile dikkat çekecek bir tablet. BlackBerry 4G PlayBook aynı zamanda Sprint 4G şebekesi ile birlikte uygulama geliştiricilerine ve kullanıcılarına mobil servis alanında yüksek performanslı platformlar sunuyor.

BlackBerry 4G PlayBook, Wi-Fi özelliğinin yanı sıra 1GHz çift çekirdek işlemcisi, 1 GB RAM’i ile BlackBerry Tablet OS özelliklerine sahip. Adobe Flash Player 10.1, Adobe Mobile AIR ve HTML-5 desteğiyle kullanıcıların her türlü siteden, oyundan, medyadan ve her türlü internet zenginliğinden yararlanabileceği BlackBerry PlayBook, 4G hızında Hi-Fi web deneyimi de sunuyor. (Teknolog)

Başa dön tuşu