Lamborghini’yi ‘dize’ getirin: Asus Lamborghini VX7

Teknoloji ürünleri donanım özellikleri kadar tasarımları ile de kendisinden sıkça bahsettiriyor.  ASUS, yeni Lamborghini VX7 dizüstü bilgisayarını süper hız tutkunlarının kullanımına sunuyor.

ASUS tarafından en yetenekli notebooklardan biri olarak üretilen VX7, oyun, multimedya, online eğlencede sergilediği performansla Lamborghini neslinin aslına uygun konumlanıyor.

Lamborghini’nin “süper hız” ruhunu aratmayan yüksek donanıma sahip ASUS VX7, dizüstünde sürat yapmanızı sağlıyor. VX7 hızını; 3GB gibi sıradışı bir bellek kapasitesi ile desteklenen NVIDIA GeForce GTX 460M ekran kartı ve dört çekirdekli ikinci nesil Intel Core i7 işlemcisinden alırken, veri transferinde de USB 2.0’a göre on kata kadar daha hızlı veri transferi sağlayan USB 3.0 ile adına yakışır bir performans sunuyor.

Ayrıca, 10.000rpm devir hızında, 1.25TB kapasiteli hibrid sabit disk ile kullanıcılar, yüksek hızda disk erişim performansının keyfini çıkarıyor.

Sahip olduğu tasarımın her çizgisinde Lamborghini’den izler taşıyan VX7, kullanıcılara lüks ile sıradışı performansın birleşiminden oluşan üst düzey bir taşınabilir bilgisayar deneyimi sunuyor. Tıpkı Lamborghini’de bulunan hava çıkışları gibi görünen soğutucu yapısı, ısıyı hızlı bir şekilde dışarı atma işlevini başarıyla yerine getiriyor.

Bu tasarım felsefesi, ASUS VX7’nin, marş tuşu şeklinde tasarlanmış çalıştırma tuşuna, deri kaplı el dayama alanına, hafif ancak sağlam yapıdaki alüminyum gövdesine de eşit olarak yansıtılmış. Yaratım sürecinde Lamborghini mühendisliğine ve tasarımına uygun olarak
üretilen ASUS VX7, Lamborghini’ye ait üç klasik- metalik turuncu, siyah ve karbon fiber- renk seçenekleriyle sunuluyor.

(Teknolog)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı