Oki’nin led yazıcıları ödül aldı

OKI Data Corporation’ın 4 yeni dijital LED yazıcısı uluslararası bağımsız test ve değerlendirme kuruluşu BERTL’in, “15th Annual Fall 2010 BERTL’s BEST Awards” Ödülü”nü aldı. OKI C530 ve C330 renkli LED yazıcılar; Renkli yazıcılar alanında “Yüksek Performans Ödülü”nü alırken,  B431 ve B411 En Yüksek Performansa sahip siyah- beyaz (Mono) yazıcılar seçildi. 

 The Business Equipment Research and Test Laboratories Inc. (İş Ekipmanları Araştırma ve Test Laboratuvarı) “BERTL”, görüntüleme cihazları ve yazılım çözümlerinde objektif ürün değerlendirme raporları ve karşılaştırmalı analizler sunan bağımsız, prestijli bir test kuruluşu olarak tanınıyor. BERTL Ödülleri her yıl yazıcı dünyası tarafından merakla bekleniyor.

 Ödüller; masaüstü, çalışma grupları, departman ve üretim çalışması kategorilerinde; bir yıl içerisinde üretilen en iyi ürün, yazılım ve üretim hatları değerlendirilerek veriliyor. OKI’nin, “Fall 2010 BERTL Ödülü” alan renkli C330 ve C530 serileri, küçük çalışma gruplarının ihtiyaçlarına uygun olarak, yüksek baskı hızı, eşsiz renkli baskı kalitesi, farklı boyutlarda medyalara baskı yapma özellikleri ve  az yer kaplayan şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Siyah beyaz baskı yapan B411-B431 serisi LED yazıcılar ise, yoğun çalışan ve yer sıkıntısı çeken iş gruplarının; yüksek sayıda, hızlı, kesintisiz baskı alma ve kolay kullanım taleplerine şık, kompakt tasarımı ile yanıt veriyor. (Teknolog)

Başa dön tuşu