DİĞERTELEVİZYON

Yeni Viera serisi Plazma ve LCD TV'ler Türkiye'de

ImageEURO 2008 heyecanının giderek tırmandığı bugünlerde Tekofaks Panasonic, kupa karşılaşmalarının coşkusunu evlerimize taşıyacak yeni nesil Viera Plazma ve LCD televizyonları pazara sundu.

Viera Plazma ve LCD Televizyonların kullandığı teknolojileri, 2008'de daha da geliştirilerek, performans, kullanım kolaylığı ve kozmetik güzelliği yönünden rakiplerinden daha güçlü ve benzersiz özelliklere sahip oldu.

Panasonic'in Olimpiyat Oyunları'nın heyecanını aktarmak için geliştirdiği ve HD kameralarda kullanılan teknolojiye sahip Viera serisi, 1.000.000:1 dinamik/30.000:1 statik kontrast özelliğiyle koyu tonları, hızlı-hareketli görüntüleri bile yüksek netlikle ekrana getiriyor.

Bulunduğu mekana prestij kazandıracak kadar şık ve seçkin bir tasarıma sahip bulunan Viera serisi, darbe, çarpma, çizilme gibi dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı. Kurşun içermemesi ve 34 yıla ulaşan uzun panel ömrüyle Viera, çevre duyarlılığının da önemli bir temsilcisi.

Kullandığı teknoloji, sahip olduğu performans ve kullanım kolaylığının yanısıra estetik açıdan da tamamen yenilenerek adeta yeniden doğan Panasonic Viera serisi Plazma ve LCD televizyonlar, Panasonic'in Türkiye distribütörü Tekofaks tarafından Türkiye pazarına sunuluyor.

42" (106cm) ekran boyutunda sektörün Full HD kalitesinde plazma üretebilen tek firması olan Panasonic, 2008 Full HD ürün segmentine yeni 46" (116cm) ekran Full HD plazma ve iki katı hıza sahip 100Hz. yüksek görüntü kalitesi sunan Full HD LCD'leri ekleyerek rakipsiz bir ürün gamı sergilemekte.

Sunulan özellikler ve performans açılarından, üstün araştırma misyonunu yansıtan Viera ürün yelpazesi 4 önemli konsept üzerine kurulu: 1. Etkileyici görüntü kalitesi, 2. kullanım kolaylığı, 3. ses kalitesi ve 4. çevreye duyarlılık. Bu konseptleri oluşturan teknolojiler, Panasonic'in bugüne kadar yarattığı en etkileyici dizaynla tüketiciye ulaşıyor.

Renkler daha gerçek, tonlar daha yoğun!

Her yıl V-real teknolojisini yeniden tasarlayıp sunan Panasonic, Olimpiyat Oyunları'nın heyecanını aktarmak için geliştirdiği HD kameralarda kullanılan teknolojiyi, Panasonic Hollywood Laboratuarları tarafından film yapımı için geliştirilen teknolojilerle birleştirdi. Görüntü kalitesi, Viera'ya derinden etkileme özelliği kazandırmak için her açıdan test edildi.  

Bulunduğu mekana prestij kazandıracak kadar şık ve seçkin bir tasarıma sahip bulunan Viera serisi, hızlı-hareketli görüntüleri yüksek bir netlikle ekrana getiriyor. Viera'da Yeni Gerçek Siyah Sürüş sistemi ve geliştirilmiş görüntü işleme teknolojileri, olağanüstü siyahlar ve yüksek kontrast üretmek için birleştirildi. Özellikle hassas ışık ve gölge olan sahneleri keskin bir şekilde üreten Viera serisi 1.000.000:1'e kadar dinamik kontrast sunuyor.

Geniş renk üretimi sayesinde filmlerdeki renkler kaydedildiği kadar gerçek, yüksek kontrast oranı sayesinde koyu tonlar daha yoğun olarak izlenebiliyor. Panasonic televizyonların görüntü kalitesinin ulaştığı seviye, milyonlarca rengin bir arada olduğu bir gün batımı, canlı ve farklı tonlarda manzaralar içeren bir belgesel veya aksiyonu yüksek bir futbol karşılaşması izlerken çok daha yüksek heyecan duymayı sağlıyor.

Başa dön tuşu