1.000 fitten yere fırlatılan iPhone hala çalışıyor!

Aksesuar üreticisi G-Form, ürettiği teknolojiyi iOS cihazlarında test etmeyi gerçekten çok seviyor. Daha önce uzaydan iPad fırlatan şirket, şimdi de 1.000 fitten yeryüzüne iPhone fırlatıyor.

Gary Connery ve diğer ünlü atlayışçıları İsviçre’ye yönderen G-Form, ürettiği koruma kılıflarının nasıl çalıştığını göstermek adına atlayışçıları 1.000 fite çıkarıyor.

Atlayışçılar, kılıflarla korunan iPhone’lar ile atlayış sırasında video çekiyorlar. Bir heves, atlayışçılardan biri iPhone’unu yere fırlatmayı düşünüyor ve “elinden düşürüyor”. Tabii cihazın kamerası açık olduğundan düşüş saniye saniye kaydediliyor.

O kadar mesafeden yere düşen iPhone, tek bir çizik bile almadan kurtuluyor. Connery ise düşen telefonu bulup, bir video kaydetmeyi başarıyor.

Bu gelişme, G-Form’un yaz aylarının başında 35 fitten iPad fırlatma gelişmesinden oldukça üstün. O tabletlere de bir şey olmamıştı, ama 1.000 fit gerçekten bir başarı.

Yine de 100.000 fitten yeryüzüne fırlatılan iPad’i koruyabilen Reactive Protective teknolojisinin yanında bu gelişmeler biraz sönük kalabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı