5 Yaratıcı Ayakkabı Depolama Çözümü

Ayakkabı satın almanın genellikle ihtiyaçla bir ilgisi yoktur. Bir ayakkabıyı görüp beğendiyseniz zaten artık ona ihtiyacınız var demektir. Hayatınızın en büyük eksiği odur ve bütün kıyafetleriniz aslında en çok onunla uyumludur. Evet biliyoruz, eviniz bu şekilde aldığınız onlarca çift ayakkabıyla dolu ve onlarla nasıl mücadele edeceğinizi artık bilemiyorsunuz. Evi ayakkabılarınıza bırakıp kendiniz için yeni bir eve taşınmadan önce bu yaratıcı ayakkabı saklama çözümlerine göz atmanızı öneririz.

Ayakkabı Saklama Kutuları

Antrenizde ayakkabılık koyacağınız bir yeriniz yoksa, şeffaf ayakkabı saklama kutuları tam size göre. Bu kutuları yatağınızın altına ya da bazanızın içine istifleyebilirsiniz. Şeffaf olması, aradığınız ayakkabının hangi kutunun içinde olduğunu bulmak için bütün kutuları tek tek açmanızı engelliyor. Üstelik bu kutuları ihtiyacınıza göre tek tek satın alıp modüler bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayakkabı Hurçları

Özellikle yazlık ve kışlık ayakkabılarını ayırırken hayatınızı kurtaracak olan ayakkabı saklama hurçlarını yine yataklarınızın altına ve bazalarınızın içine yerleştirebilirsiniz. Bu fermuarlı hurçları taşımak, saklamak ve kullanmak çok kolay.

Bez Ayakkabı Askılıkları

Ayakkabıların da ayakkabı kutularının da ortalıkta görünmesini istemiyorsanız ve onlar için dolabınızda yer ayırabilecek durumdaysanız, dolap içine asılan bez ayakkabı askılarından alabilirsiniz. Farklı kumaş ve renklerde olan ayakkabılıklar, dolabınızın içinde güzel bir görüntü oluşturacaktır.

10 Katlı Raflar

Çok yer kaplamayan ve istediğiniz kadar yükseltebildiğiniz pratik kurulumlu rafları kullanabilirsiniz. Giyinme odanızın bir köşesine, duvarla dolap arasındaki boşluğa ya da dolabınızın içine bile yerleştirebileceğiniz bu çok katlı raflara 30 çifte kadar ayakkabı sığdırmanız mümkün.

Bir İnce Bir Kalın Raf

Evinizde özel bir bölüm ayırıp, raf çakabilirsiniz. Raflardan birinin kısa, diğerinin uzun olmasına özen gösterin. Oldukça az yer kaplayacak olan bu raflar, ayakkabılarınızın havada ve her zaman giyilmeye hazır bir biçimde kalmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı