5 Adımda Bronz Makyaj

Victoria’s Secret

Abartısız, tatlı bir bronzluğun sağlıklı ve çarpıcı bir görünüm yarattığı kesin. Aynı etkiyi sağlamanın ya da bronz tenin ışıltısını açığa çıkarmanın kolay bir yolu var: Bronz cilt makyajı. Asla demode olmayan bu klasiğin renk paletinde altın, bakır, bej ve bronz tonları başrolde.

Primer

Matlaştırma ve nemlendirme özelliğine sahip bir primer kullanarak cildinizi makyaja hazırlayın. Makyaj bazını tüm cildinize eşit miktarda dağıttığınızdan emin olun. Problemli noktalara ve T bölgenize birazcık daha fazla sürün. Cilt tarafından emilmesi için birkaç dakika bekleyin.

 

 

Premier

Shiseido Smk Refining Primer Makyaj Bazı

Far

Bronz bir farı tek kat halinde tüm göz kapağınıza yedirin. Dilerseniz bu haliyle bırakabilir ya da göz kapağınızın farklı bölgelerinde farklı tonlarla deneyler yapabilirsiniz. Metalik pembe, şeftali ve kahve tonları bronz farla eşleşmek için ideal seçenekler. Tatmin edici bir sonuç elde ettikten sonra birkaç kat siyah maskara sürün.

far

Urban Decay Naked3 Far Paleti, Lancôme Hypnôse Drama Waterproof Full Impact Volume Mascara

 

 

Bronzer

Tatlı, sıcak bir bronzluk için cildinize büyük ve yumuşak uçlu bir fırçayla bronzer uygulayın. Fırçanın ucundaki fazlalığı hafifçe sallayarak alın ve ürünü elmacık kemiklerinizin üzerine sürün. Doğal bronz görünüm için fırçayı alın, şakaklar, çene ve burun köprüsü üzerinde gezdirmeyi unutmayın.

Bronz

Guerlain Terracotta Terre d’Ete Bronzer

Highlighter

Elmacık kemikleri, alın ve burun yani güneşin doğal olarak etki ettiği bölgeleri highlighter ile vurgulayın.

HighlighterPerricone MD No Highlighter Highlighter

Dudaklar

Görünümü tamamlamak için sıcak pembe, mercan ya da şeftali tonlarında bir dudak parlatıcısı doğru seçim.

Dior AddictDior Addict Gloss Fastes Rengi

[wonderplugin_carousel id=”105″]
Başa dön tuşu