Acer ailesinin yeni yıldızı: E Machine

2008 yılında Acer’ın Gateway, Packard Bell ve E Machine’i satın almasının ardından E Machine modelleri kullanıcıların beğenisine sunulduç

Çoklu marka stratejisine göre E machine markasını pratik ve ekonomik çözümler arayan kullanıcılar için konumlandıran Acer; yeni e machine modellerini Türkiye’de satışa çıkardı.

 

Sade ama Şık Tasarım

Acer’ın yeni E machine serisi sade fakat şık tasarımı ile göz dolduruyor. Kolay kullanıcı ara yüzüne rağmen zarafetinden ödün vermeyen parlak, desenli bir yüzeye sahip.  14,1″, 15,4″ ve 15,6″ boyutlarında piyasaya sürülen modellerin kapakları da 180 dereceye kadar açılarak ergonomik bir kullanım sağlıyor.

Olmazsa Olmazdan Daha Fazlası

Acer’ın bütün modellerinde olduğu gibi E machine’in de her modelinde 0,3MP entegre web kamerasına sahip. Ayrıca kullanımda büyük kolaylık sağlayan nümerik tuş takımı da E machine modellerinin ortak özellikleri arasında.

Acer’ın bu yeni üyesi mültimedya severleri de HD ekranı, hoparlörleri ve 5-in-1 kart okuyucusu ile mutlu etmeyi biliyor. 160 GB ile 320 GB arasında değişen sabit disk kapasitesi ile yeterli depolama alanı sağlıyor.

Teknolojiye ağılıklı olarak pragmatik bir yaklaşımı olan ve ekonomik çözümler arayan kullanıcılar E machine modellerine 499$+KDV ‘den başlayan fiyatlar ve Acer güvencesiyle ulaşabilirler.

Başa dön tuşu