Adobe’den yeni Creative Suite 5.5

Adobe, yeni Creative Suite 5.5 ürün ailesini pazara sunduğunu açıkladı. Mobil iletişimde devrim niteliğindeki yenilikler, içeriklerin dağıtılma ve kullanılma yöntemlerini temelden değiştirdiğinden, yeni versiyon, tasarımcıların ve uygulama geliştiricilerin popüler ve hızla büyüyen akıllı cep telefonlarını ve tablet platformlarını hedef  almalarına olanak sağlıyor.

Adobe bundan böyle Creative Suite 5.5 ile başlayarak her 24 ayda bir önemli bir Creative Suite ürününü pazara sunmayı planlıyor. Bu şekilde dünyanın dört bir yanındaki yaratıcı camiası içerik oluşturmaya yönelik en son yenilikler alanında daima bir adım önde olabilecek.

Yeni Creative Suite 5.5 Web Premium Suite, HTML5 ve Adobe Flash içerik oluşturma araçlarına yönelik yeniliklerle dolu. Bu yenilikler müşterilerin neredeyse tüm ekranlar için zengin içerik ve uygulama yaratmaları, sunmaları ve bu içerik ve uygulamaları paraya
dönüştürmelerine olanak sağlayacak. Bu sürüm, tasarımcı ve uygulama geliştirmecilerin Android, BlackBerry Tablet OS, iOS ve diğer
platformlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar sunmalarına; HTML5 kullanarak ekranlar üzerinde zengin, tarayıcı tabanlı içerikler oluşturmalarına ve üstün kalitede video içeriği, günlük oyunlar ve zengin Internet uygulamaları sunmak için Flash Player’dan yararlanmalarına yardımcı oluyor.

(Teknolog)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı