AdWords kuponu sorunu yaşayanlara duyuru

PCnet’in Şubat sayısıyla birlikte dağıtılan 60 YTL’lik Google AdWords deneme kuponlarının Kupon Kullanım Şartları’na aykırı kullanımı sebebiyle mevcut kodlar askıya alınmıştır.
Bu kampanyadan faydalanmak için aşağıdaki Kupon Kullanım Şartları’nı dikkatlice okuyunuz.

Size kampanya kapsamında yeni kupon gönderilmesi için [email protected] e-posta adresine; Ad-Soyad, dergiden aldığınız aktivasyon kodu, AdWords hesap adı (10 haneli rakamsal ID numarası) ile e-posta adresinizi yazmanızı rica ediyoruz. Google tarafından hesabınızla ilgili kontroller yapıldıktan sonra değerlendirme sonucuna göre size yeni kupon kodunuz e-posta ile gönderilecektir. Yeni kupon kodunun hesap oluşturuma tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde hesabınıza girdiğinizden emin olunuz.

Deneme kuponunun kullanımı aşağıdaki kayıt ve şartlara bağlıdır:
Deneme kuponu, sadece adwords.google.com.tr adresi üzerindeki çevrimiçi kayıt işlemini tamamlamış ve hesabını kupon kodu girildiği tarihten en fazla 14 gün önce oluşturmuş yeni AdWords kullanıcıları için geçerlidir. Bir AdWords kullanıcısı sadece bir deneme kuponu kullanabilir. Google AdWords’ün ve deneme kuponunun kullanılması, söz konusu hesaptaki reklamların onaylanmasına, geçerli bir şekilde kayıt yapılmasına ve şu anda yürürlükte olan Reklamcılık Şartlar ve Koşulları’nın kabul edilmesine bağlıdır. Kupon değeri, kupon kodunuzu ve faturalandırma tercihlerinizi hesabınıza girmenizi takiben yeni AdWords hesabınıza otomatik olarak işlenecektir. Eğer Faturalandırma Tercihleri’nde sonradan ödeme yöntemini seçerseniz, (şu anda 7 YTL olan) hesap etkinleştirme ücreti, kupon kodu hesabınıza işlenmeden önce bu kodun değerinden düşülecektir. Eğer önceden ödeme yöntemini seçerseniz, kupon değeri hesabınıza işlenmeden önce hesabınızı aktif hale getirmek için minimum bir ilk ödeme gerçekleştirmeniz gerekir; hesap etkinleştirme ücreti de bu ilk ödemenizden alınır. Kupon değerini aşan her türlü reklamcılık masrafı için ücretlendirilirsiniz. Tahakkuk edebilecek bütün vergilerden de kullanıcının kendisi sorumludur. Eğer kupon değerini kullandıktan sonra daha fazla harcamada bulunmak istemiyorsanız, hesabınızı takip etmeli ve kupon değerini tam anlamıyla tüketmenizden önce ya da tüketir tüketmez kampanyanızı durdurmanız ya da silmeniz gerekmektedir. Deneme kuponu bir başkasına devredilemez, satılamaz ya da takas edilemez. Deneme kuponu sadece faturalandırma adresi Türkiye’de olan müşteriler için geçerlidir. Eğer Google AdWords hesabınız, Deneme kuponunuzun verildiği para biriminden başka bir para birimine sahipse, kredinin gerçek tutarı döviz kuru dalgalanmalarına tabi olabilir. Google hesabınızın oluşturulmasıyla ilgili sizinle kuponunuzu almak için sağladığınız iletişim bilgileri üzerinden bağlantıya geçebilir. Deneme kuponu teklifi, Google Ireland Limited ve/veya ülkenizde AdWords hizmetini sunan bağlı bir şirket tarafından herhangi bir sebeple ve herhangi bir zamanda değiştirilebilir ya da geri alınabilir. Deneme kuponu teklifi, kuponunuzu içeren medyanın ilk basıldığı tarihten 3 ay sonra sona erer. Fiili son kullanma tarihi ise kuponun üzerinde belirtilir. Kanunlarca yasaklanması ya da kısıtlanması durumunda kupon geçersizdir. Google ve AdWords, Google Inc ticari markalarıdır; ABD ve diğer ülkelerde kayıtlıdır. Bu deneme kuponunu kullanabilmeniz için, bu şartlar ve koşulları kabul etmeniz gerekmektedir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz…

PCnet

Başa dön tuşu