Ağaoğlu, projelerinde 100 Mbit'lik internet bağlantısı sunuyor

ImageAğaoğlu My World, Eltes Güneşi ve Eltes Gold Residence projelerinde yaşamakta olan veya daire almayı düşünenler, saniyede 100 Mb'lik internet erişimi sağlayan altyapıyı da kullanabiliyor. 1,5 saat uzunluğundaki bir filmi 1,5 dakika gibi çok kısa bir sürede indirebilmeye, şarkılarla dolu koca bir albümü saniyeler içinde yükleyebilmeye olanak tanıyan "ışık hızında" internet erişimi Quiknet tarafından sağlanıyor ve Ağaoğlu'nun MyWorld, Eltes Güneşi ve Eltes Gold Residence projelerinde yaşayanlara 29 YTL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Ağaoğlu, internet erişiminin yanı sıra ev sakinlerine, kendini temizleyen camlar, ısı, ışık, müzik kontrol sistemleri, uydu yayını, dijital ve kablo tv, özel güvenlik, kapalı devre kamera sistemi (CCTV), interkom, adresli yangın ihbar, hırsız alarm, taşıt tanıma sistemleri gibi geniş bir teknolojik altyapı sunuyor.

Özellikle iş hayatında yönetici pozisyonunda çalışanlar ve kendi işini yönetenlere büyük kolaylık ve hız sağlayan 100 MBPS'lik internet erişimi, multimedyayı günlük hayatın bir parçası olarak görenlere de büyük bir fırsat sunuyor.

Ağaoğlu My World ve Eltes satış ofislerinde bulunan QuikNet tanıtım stantlarından ve www.tellcom.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi edinmek mümkün.

Başa dön tuşu