DİĞER

Altın Bileklik

Şık bir davete gidildiğinde, günlük hayatta ya yatırım olarak kullanılan altın bileklik son zamanlarda tasarım açısından çok gelişmiştir. Birbirinden güzel gözüken bu bileklikler mücevher sevenlerinde gözdesi haline gelmiştir. Kadınların yanı sıra çoğu erkek tarafından da kullanılmaktadır, trend ve yatırım haline gelen bu altın bilekleri satmak istediğinizde dahi altın yükselişinden dolayı kârlı olacaksınız.

Altın Bileklik Modelleri

Geçmişten günümüze kadar gelen altın bileklik aksesuarı tasarımlarıyla son zamanlarda her kitle tarafından talep edilmektedir. Altın bileklik modelleri birden fazla olmakla birlikte en çok tercih edilen bileklikler vardır. Örneğin Dorika bileklik top şeklinde olan altınların zincirlere işlenmesiyle oluşan bu bileklik oldukça göz almaktadır. Bir diğer model ise genç kızların gözdesi olan Pandora bileklik, bu bileklik hayatınızda anlam kazanmış simgelerin karışık şekilde bir yerde olmasıyla oluşmaktadır. Bu bileklik şans tılsımı olarak da bilinmekte 2021 yılının trendlerindeki yerini almıştır.

 Geleneksel bileklik olarak bilinen halat bileklik ise ev kadınların gözdesidir. Altının halat şekli haline getirilmesiyle ortaya çıkan bileklikte! Bu bilekliğe çoğu zaman nazar boncuğu eklenmekte fakat sadelikten yana olanların ise nazar boncuğu tercih etmemektedir. Bu gibi göz alıcı altın bilekliklere https://www.assospirlanta.com/altin-bileklikler buradan erişebilirsiniz.

Başa dön tuşu