Altın geleceğe doğru

Medya depolama uzmanı Verbatim, şirketin 40. yılı vesilesiyle sınırlı sayıda üretilen altın sarısı taşınabilir harici sabit diskleri piyasaya sundu. Işıl ışıl parlayan ultraviole altın sarısı “Anniversary Edition” yıldönümü özel üretim 500 GB 2.5 inç sabit disklerde kolay kullanımlı bir yedekleme ve senkronizasyon yazılım içeriyor. PC ve Mac için uyumlu olan sürücü, sınırlı sayıda 140$+ KDV fiyatlarla perakende satış mağazalarında olacak.

 

Diskte yüklü olan Dmailer yedekleme yazılımı PC ve Mac için de uyumlu. Yürütülebilir bir dosya gibi yükleme yapmaya gerek duymadan hem profesyonel hem de yeni kullanıcımar için çok hızlı ve kolay yedekleme yapar.

Önceden yüklü olan Verbatim Sync yazılımı sayesinde dosya ve klasörler ile Microsoft Outlook veya Windows posta kişileri; belge, fotoğraf ve videolara girilen bilgiler arasında güvenli senkronizasyon ile kullanıcılara yardımcı olur. Bu sayede kullanıcı kendi PCsindeki içeriği alarak istediği yere gidip  başka aygıtlar ile çalışmasına devam edebilir. Verbatim Sync yazılım ile kullanıcı kendi PCsine dönünce bilgilerin güvenli bir şekilde tamamen güncel kalmasını sağlar.

2.0 USB portu ile 480 Mbit/sn güçlü ve güvenli veri transferi sağlar. Anniversary Edition HDD sadece 161 gr’lık ağırlığıyla oldukça hafif ve taşıması da kolaydır.

Verbatim, kırkıncı yıldönümüne Avrupa dijital depolama pazarının üçüncü büyük markası ve optik depolama medyasının ise dünya lideri olarak girdi.

Verbatim EUMEA Genel Müdürü Gary Milner; “İlk yıllarımızda teyp bandı ve disketlerden şimdiki geniş optik ürün yelpazesi olan flash bellek, harici sabit diskler ve aksesuar ürünlerine kadar, Verbatim markası her zaman kalitesine ve güvenilirliğine bağlı kalmıştır. Başarımızın temelini bu güven ve kalite oluşturmuştur. Her zaman da böyle olacaktır. 40. yıldönümümüzü kutlarken tüketicinin taleplerini karşılamaya ve profesyonel ürünlerdeki yeniliklere gelecekte de devam edeceğiz” dedi.

Başa dön tuşu