DİĞER

AP-302 ile internete her yerden bağlanın

ImageTüm iş alanlarında en yüksek kapasitede geniş bant Internet erişimi sağlamak için yeni teknolojilere sahip ürünler sunan AirTies, AP-302 ile ev, ofis, cafe ve restoranlarda bağlantı hızı düşük Internet dönemine son veriyor. Beton duvar ve çok katlı binaların meydana getirdiği sinyal zayıflama sorununu çözen AirTies patentli Mesh Teknolojisi ile üretilen AP-302, Internet bağlantınızı her noktadan hızlı, güçlü, güvenli ve hesaplı bir biçimde genişletiyor.  

Yeni bir modem almanıza gerek kalmadan, bağlantınızı kablosuz hale getirmenizi sağlayan AP-302, aynı zamanda duvarların kablosuz sinyalleri zayıflatma etkisini de gideriyor. Böylece çok katlı veya geniş alanlarda AirTies Mesh Teknolojisi sayesinde, sinyallerin zayıf olduğu yerlerde kolaylıkla  kurulumunuzu gerçekleştirip evinizin her köşesinden Internete sorunsuzca bağlanabiliyorsunuz. AP-302, sahip olduğu en gelişmiş şifreleme standartları WEP, WPA ve WPA2 desteği ile kablosuz ağınızın güvenliğini de sağlıyor.

Estetik çizgilere sahip  küçük tasarımıyla AP-302, hızlı performans, Türkçe kurulum kılavuzu ve ara yüzü ile de tüm AirTies ürünlerinde olduğu gibi kolay kullanım ve kurulum imkanı ile sunuluyor. Mekan tasarımlarına özen gösteren işyeri kullanıcıları için ideal bir görünüme ve özelliklere sahip olan AP-302, iş yerlerinde yazıcı ve depolama ünitelerinin de kablosuz olarak kullanılabilmesini sağlıyor.

Performansı ve kullanım özellikleri ile yenilenen AP-302 önümüzdeki dönemde Yunanistan, Almanya ve Rusya pazarına da satışa sunulacak.

Başa dön tuşu