Aracınızı iPod'landırın!

ImageSiz de iPod çılgınlığına kapılanlardansanız ve kendi seçtiğiniz müzik parçalarını otomobilinizde de dinlemek istiyorsanız Dension iPod adaptörleri tam size göre. Dension iPod adaptörleri ile iPod'unuza yüklediğiniz binlerce parçayı bir anda otomobilinizin ses sistemine dahil edebiliyorsunuz. Aracınızın mevcut müzik sistemindeki CD çıkışına takılan Dension iPod adaptörleri size CD kalitesinde müzik dinleme imkanı vererek sürüş keyfinize keyif katıyor. Dension ile aracınızın mevcut müzik kontrol düğmeleri ile iPod'unuzu kumanda edebilir ve sürekli şarjda kalmasını da sağlayabilirsiniz.

Uyumlu olduğu otomobillerin listesini gün geçtikçe artıran Dension ayrıca pek çok tanınmış otomobil markasına orijinal ekipman olarak üretim yapıyor. Güvenilirliği ve kalitesi ile seçkin otomobil markalarının tercihi olan Dension iPod adaptörleri opsiyonel olarak USB Flash Memory ve taşınabilir harddisk takılabilme; aynı zamanda video görüntüsü aktarabilme özelliğine sahip.

Fiyatları 149€ – 399€ + KDV arasında değişen Dension ürünleri Kanyon AVM'deki Parrot standında ve seçkin otomobil elektroniği montajcılarında satışa sunuldu. Hepsiburada.com ve elmasepeti.com gibi alışveriş sitelerinde de satışı bulunan Dension iPod adaptörleri yakında zincir mağazalar ve ilgili otomotiv markalarının yetkili satıcılarından da temin edilebilecek.

Başa dön tuşu