Asus’tan yetenekli bir medya oynatıcı geldi

Asus, yeni medya oynatıcısı O!Play MINI’yi piyasaya sundu. O!Play MINI;  HDMI aracılığıyla 1080p HD görüntü kalitesi sunuyor. Dolby TrueHD 7.1. kanal ses çözücüsünü de destekliyor. 175 gr ağırlığında olan O!Play MINI, smart RighTxT alt yazı, 4’ü 1arada kart okuyucu, HDMI bağlantı özellikleri ve hem video hem de 7.1-kanal sesi için gerçek HD kalitesi sağlıyor.

O!Play MINI filmlerde ve diğer video içeriklerinde RightTxT altyazısıyla izleyicilerin film izleme sınırlarını genişletiyor. RightTxT altyazı algılama çok geniş bir dil yelpazesi için destek sağlıyor ve ekranda doğru kareleri bir araya getirmek için gerçek zamanda otomatik olarak çalışıyor, dolayısıyla kullanıcıların el ile alt yazı ayarlarını seçmelerini gerekmiyor. 

4’ü 1 arada kart okuyucu SD, MMC, MS ve XD formatlarını çalıştırmayı sağlıyor. O!Play MINI, USB arabirimi ile harici sabit disklerle hızlı bağlantı sağlıyor. Böylece kullanıcılar yükleme ve kuruluma ihtiyaç duymaksızın O!Play MINI aracılığıyla tüm dosyalarına kolayca ulaşabiliyorlar. (Teknolog)

Başa dön tuşu