DİĞER

ASUS'un harici Blu-ray kombosu çok kullanışlı

Oldukça şık bir tasarıma sahip ASUS SBW-06C1S-U harici Bluray sürücüsü, hızlı yazma ve okuma performansi ile de beklentilerin çok üzerini sunan bir optik sürücü. 6x okuma ve yazma hızına sahip. Bu çok şık görünüme sahip olan Bluray sürücü USB 2.0 arabirimi üzerinden çalışıyor. ASUS’un kalite ve zerafet anlayışı bu ürün üzerinde kendini fazlasıyla belli ediyor.

Piano siyahı kaplamaya sahip ASUS SBW-06C1S-U, yine üzeri piano black kaplamalı ayaklığıyla dik olarak da kullanılabiliyor. 142x157x21 mm boyutlarında ve 380 gram ağırlığında olan ürün, kolaylıkla yanınızda taşımaya imkan veriyor.

Product Design Award 2010 ödüllü ASUS SBW-06C1S-U Harici Bluray Combo sürücü tasarımını BluTuner isimli ışıklandırma ile renklendiriyor. Sürücü üzerinde bulunan ortası nokta olan çarpı şeklindeki beyaz çizgiler, sürücü kullanımında mavi renkli ışık saçıyor. Bu ışık düzeyi ürünle birlikte gelen DVD’nin içindeki BluTuner yazılımıyla; bu ışığın derecesini kapalı olmasının yanında %37.5, %50, %75 ve %100 olmak üzere 4 farklı seviyeye göre ayarlanabiliyor.

ASUS SBW-06C1S-U Harici Bluray Combo sürücü hemen hemen tüm media ortamlarını okuyup yazabiliyor. En güzel ve özel yanı ise bu okuma ve yazmaları çok yüksek bir hızda gerçekleştirmesi. Model isminden de anlaşılacağı gibi ASUS Bluray sürücü 6X hızında bluray medya yazabiliyor.

ASUS SBW-06C1S-U Combo bir sürücü olduğundan DVD ve CD medyalarınıda okuyup yazabiliyor. Ürünün 6X olan Bluray hızına karşılık 8X DVD ve 24X CD okuma ve yazma hızları bulunuyor. 25 GB veri BD-R SL disk kullanırarak 2X hızında 45 dakika 29 saniye yazılabilen ürün 6X hızla aynı veri 23 dakika 39 saniye de yazılabiliyor. Bu bol özellikli harici Bluray sürücünün kutu içeriği de oldukça iyi. Ürünle birlikte yazılım DVD’si, 3D gözlük, USB bağlantı kablosu ve ürünün dik kullanımını sağlayan ayaklık bulunuyor.

Başa dön tuşu