Baykuş Gözü Kulaklık: ASUS Strix DSP

Asus, Strix ailesi cihazlarına, DSP ismiyle yeni bir kulaklık ekledi. Son derece gösterişli görünüme sahip Strix DSP aynı zamanda çok güçlü.

ASUS-Strix-DSP-2Baykuş gözleri şeklinde tasarlanmış olan Asus’un yeni kulaklığı Strix DSP 7.1 kanal ses desteğine, güçlü 60 mm neodymium-magne sürücülere sahip. Kulaklığın Hexagonal şeklindeki kulak yastıkları onu rakiplerinden ayıran bir tasarım özelliği. Tak kullan yeteneğine sahip multi-platform bir ses sistemini barındıran kulaklık, en küçük ses detaylarını bile başarıyla kullanıcıyla aktarıyor.

Strix DSP kulaklığın büyük kulak yastıkları size bütün konforu ve rahatlığı sunarak kulaklarınız ağrımadan uzun süreler oyun yada film için kullanabilmenizi sağlıyor. USB plug-and-play sayesinde Asus Strix DSP Dolby Headphone ve Dolby Pro Logic IIx teknolojilerini kullanarak 3D surround ses alabilmeniz anlamına geliyor. Kulaklık ayrıca environmental-noise-cancellation (ENC) özelliği sayesinde dış sesleri tamamen devre dışı bırakarak sizi tamamen oyuna konsantre olmanızı sağlıyor. Dış sesleri %90 oranında elimine edebiliyor.

YAZININ DEVAMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı