Açık Ofis Çalışanlarına Özel Kulaklık: Sennheiser MB 660 UC

En gürültülü ortamlarda bile verimliliği en üst düzeyde tutmak için tasarlanan kablosuz MB 660 UC ile aktif gürültü filtreleme en üst seviyeye taşınıyor. Arka plandan gelen sesleri sürekli izleyerek kulaklığa ulaşan gürültü seviyesini ayarlayan “Active Noise Cancelling” (ANC) özelliğine sahip  ilk profesyonel kulaklık olan Sennheiser MB 660 UC, üst düzey profesyonellere zorlu çalışma koşullarında kesintisiz iletişim sağlıyor. 30 saate varan kullanım süresi sunan Sennheiser MB 660 UC, katlanabilir kompakt tasarımıyla şık bir görünüm sergiliyor.
Ses ürünleriyle haklı bir üne sahip olan Sennheiser, en gürültülü ortamlarda bile verimliliği en üst düzeyde tutmak için tasarlanan kablosuz Sennheiser MB 660 UC ile açık ofis gibi gürültülü ortamlarda kesintisiz iletişim sağlıyor.

Sennheiser tarafından yüksek ses kalitesi ve verimliliği talep eden profesyoneller için özel olarak tasarlanan kulaklık, dikkat dağıtan arka plan gürültüsünü azaltarak tamamen işe odaklanılmasını sağlıyor. Arka plandan gelen sesleri sürekli izleyerek kulaklığa ulaşan gürültü seviyesini ayarlayan “Active Noise Cancelling” (ANC) özelliğine sahip ilk profesyonel kulaklık olan MB 660 UC, 30 saate varan kullanım süresiyle rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

Sennheiser MB 660 UC

Gürültülü ortamlar için ideal

Ortamın arka plan gürültüsünü sürekli izleyen Sennheiser’in “NoiseGard hybrid adaptive ANC” teknolojisiyle gürültü azaltma seviyesini otomatik olarak ayarlayan MB 660 UC, gürültülü çalışma koşullarında konsantrasyonu en üst seviyede tutuyor.

Arama ve medya kontrolü için dokunmatik yüzeye sahip olan kulaklık, gelişmiş ses detektörüyle de konuşma anlaşılırlığını yüksek seviyede tutuyor. İş hayatı için tasarlanan kulaklık, dış mekanda kullanılması halinde ortamdaki rüzgar sesini azaltan “WindSafe”, daha gerçekçi bir ses sunan “Room Experience” ve kulaklığı çıkartmadan ortamın dinlenmesini sağlayan “Talk Through” teknolojisiyle de öne çıkıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı