Canlı renkler ve yüksek performans

ASUS F8 Serisi, en son teknolojiye sahip işlemci ve grafik özellikleriyle yüksek performans sunarken, benzersiz Infusion Teknolojisi ile gözalıcı tasarım özelliklerini bir araya getirerek, gerçek anlamda çok yönlülük sunuyor.

İş dünyasının zorluklarıyla başa çıkabilecek kadar donanımlı olmasının yanı sıra, her tür dijital eğlence ihtiyacını da gideren F8 serisinin performansı, benzeri olmayan birçok teknoloji ve yazılım özelliğiyle destekleniyor. Bu özelliklerin en önemlisi, kullanıcının 8 saniye içinde bilgisayarı açıp internete bağlanabilmesini ya da multimedya uygulamalarını kullanabilmesini sağlayan Express Gate teknolojisi.

ASUS Infusion Teknolojisi ile Benzersiz Renkler

Bilgisayarın dış kasasına çeşitli desen ve renklerin uygulanabilmesini sağlayan Infusion teknolojisi, F8 Serisinin oldukça estetik görünmesini sağlarken aynı zamanda darbe ve çiziklere karşı da yüksek koruma sağlıyor. Dış yüzeyde bulunan desenlerin zamanla deforme olmasını engellenerek, çizilme ve silinme problemlerine karşı maksimum koruma sağlanıyor.

Express Gate ile 8 Saniyede Internet

Bu bütünleşik işletim sistemi; web tarayıcı, MSN, Skype, fotoğraf yöneticisi, müzikçalar ve çevrimiçi oyunlar gibi sık kullanılan uygulamaları bilgisayarı açar açmaz kullanabilmenizi sağlıyor. İnternete gerçek anlamda güvenli ve anında erişim sayesinde, işlerinize gömülmeden önce hızla son bir e-posta gönderebilecek, randevularınız arasında internette gezebilecek ve göz açıp kapama süresinde aileniz ya da arkadaşlarınızla çevrimiçi konuşabileceksiniz.

Güçlü Koruma Özellikleri

F8 Serisi, taşınabilirliğin ve performansın mükemmel uyumunu benzersiz güvenlik özellikleri ile birlikte sunuyor. Veri güvenliği sayesinde bilgisayarınız ve verileriniz maksimum derecede korunuyor. Parmakizi tarayıcısı ve TruePrint® teknolojisi ile herhangi birinin bilgisayarınıza erişimi engellenerek yüksek derecede koruma sağlanmış oluyor.

F8Vr Özellikleri

Intel® Centrino® 2 İşlemci Teknolojisi
-Intel® CoreTM2 Duo İşlemci T9400/P8600/P8400/P7350
– ICH9M ile Mobile Intel® PM 45 Express Chipset
-Intel® WiFi Link 5100

Genuine Windows Vista®
– Genuine Ultimate,
– Genuine Business
– Genuine Home Premium/Home basic

DDR2 800 MHz, 4GB’a kadar
14.1″ WXGA+/WXGA Color Shine LCD; ASUS Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisi
ATI Mobility Radeon HD 3470, 256MB VRAM
SATA 160/200/250/320GB
1.3 MegaPiksel 240° dönebilir web kamera
34 x 24.4 x 3.72cm, 2.6kg (6-hücreli pil)

Başa dön tuşu