Canon EOS 1000D "yılın fotoğraf makinesi"

Canon’un fotoğrafçılıkta yaratıcılığın peşinde olanlar için geliştirdiği 10.1 megapiksel EOS 1000D, Avrupa’nın ilk tüketici teknoloji ödülleri derneği olan EISA tarafından ‘Yılın Tüketici Fotoğraf Makinesi’ seçildi.

Canon’un görüntüleme teknolojisini ileriye taşıma konusundaki başarısı karşılık bulmaya devam ediyor. Son olarak, Canon’un eşsiz EOS teknolojisini daha geniş kitleye ulaştırmak için D-SLR fotoğrafçılığa mükemmel bir giriş fırsatı sunduğu EOS 1000D, Avrupa’nın ilk tüketici teknoloji ödülleri derneği olan Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) tarafından ‘Avrupa’da Yılın Tüketici Fotoğraf Makinesi’ ödülüne değer bulundu.

Yaratıcılığa açılan kapı: EOS 1000D
Canon EOS 1000D ile karanlık iç mekanlardan dışarıda geçirilen akşamlara kadar, nerede olunursa olunsun, fotoğraf çekmeye devam etmek mümkün. Sokaktaki hareketliliğin veya benzersiz tatil anlarının yakalanması, saniyede 3 kare sürekli çekim kabiliyeti olan Canon EOS 1000D ile çok kolay. Ödüllü fotoğraf makinesi bunlara ek olarak, geniş alanlı 7 ayrı noktadan oluşan otomatik odaklama sistemine sahip bulunuyor.

EOS 1000D’nin parlak 2.5″ LCD ekranı, her bir fotoğrafın anında detaylı gözden geçirilmesini sağlıyor ve geniş izleme açısı sayesinde bunu paylaşmayı mümkün hale getiriyor. Vizör yerine LCD ekran üzerinden çekim yapmayı sağlayan Canlı İzleme (Live View) moduyla, fotoğrafların oluşturulması ve otomatik netlik alma kompakt dijital fotoğraf makinelerindeki kadar kolay ve pratik. EOS 1000D, Canon’un lens serisi ve EX-serisi Speedlite flaşlarıyla da uyum gösteriyor.

Teknik Özellikler:
• 10.1 Megapiksel CMOS sensör
• 7-noktalı geniş alan AF sistemi
• Saniyede 3 kare sürekli çekim hızı
• Canlı İzleme (Live View) özelliğine sahip 2.5″ LCD
• Ultra-kompakt ve hafif gövde yapısı
• SD ve SDHC hafıza kartları ile uyumlu

En Ucuz Dijital Fotoğraf Makineleri

Başa dön tuşu