DİĞER

Casper'dan özgür ruhlara özel yeni Minibook

Casper, mobil bilgisayar platformunun yükselen yıldızı olan Netbook kategorisinde piyasaya sunduğu Minibook serisine 3 farklı model daha ekledi. Bilgisayarında inceliği ve hafifliği seven, tasarımda farklı renkler ön plana çıksın diyen; kullanımı kolay, pil ömrü uzun olsun isteyen teknoloji tutkunlarının tüm bu hayalleri Yeni Casper Minibook ile gerçek oluyor.

Yeni Casper Minibook, her zaman her yerde iletişim kurmak isteyen, stil ve performansa değer veren özgür ruhlu kullanıcıların tercihi olacak. Teknoloji tutkunları Casper Minibook ile iletişim özgürlüğünden sınırsızca faydalanırken, her an internete bağlanabilecek, istedikleri bilgilere kolayca ulaşabilecek, msn’de sevdikleriyle görüşebilecekler. Casper Minibook’un ince ve estetik tasarım çizgisi; siyah, beyaz, gri renk seçenekleriyle farklı stilleri yansıtırken, 10” inç boyutundaki geniş LED ekranı ve izole klavyesi ultra kullanım konforu yaşatacak.

Yeni Casper Minibook, Intel’in son işlemci teknolojisi olan N450 chipset işlemcisi,1.66 Ghz. İşlemci hızı ve 250 GB’lık sabit disk kapasitesine sahip konfigürasyonuyla da benzerlerinden ayrılıyor. Ayrıca dâhili 1.3 MP Webcam, dahili mikrofon ve speaker, 3 adet USB girişi ve kart okuyucu özellikleri ile kullanıcıyı hiçbir uygulamadan mahrum bırakmıyor. Yeni Casper Minibook, 3 farklı renk, 3 farklı konfigürasyon ile her stile ve her ihtiyaca uygun modeller sunuyor. Minibook modelleri 359, 379 ve 399 dolar+KDV fiyatlarla satışa sunuluyor.

Başa dön tuşu