Dünyanın videosu İzlesene.com'da

ImageKayıtlı 500 binden fazla üyesi ve veritabanındaki 156 bin video ile Türkiye'nin en geniş video topluluğu olan izlesene.com, AOL'a (Amerikan Online) ait olan ve dünya üzerindeki yerli ve yabancı video paylaşım sitelerinin 100 milyonu aşan video erişimini tek noktada buluşturan video arama motoru Truveo'nun Türkiye'deki partneri oldu. İzlesene.com kullanıcıları, Truveo işbirliği sayesinde 100 milyonu aşkın videoyu tek bir kaynaktan arama ve izleme imkanına kavuştu.

İzlesene.com ziyaretçileri, uluslararası sitelerle kurduğu ortaklıklarla son yıllarda atağa kalkan Truveo'nun dünya networkü üzerinde hakim yazılım altyapısı sayesinde, tüm dünyayı yakından takip edebilecek. En çok izlenen televizyon programları, CNN, BBC ve Euronews gibi dünyaca ünlü haber kanallarının haber videoları, tam uzunlukta filmler, spor olayları, müzik klipleri, en son çıkan virüs videoları gibi her tür çevrimiçi videoya anında ulaşılabilecek.

İzlesene.com'da iki yeni bölüm

Truveo ortaklığıyla birlikte izlesene.com'un navigasyon barı ve arama sistemi de tamamen yenilendi. Kullanıcıların daha kolay erişim sağlaması için tüm online video kaynakları, yeni kanallar sayfası altında toplandı. Ziyaretçilerin günün en çok aranan konularından anında haberdar olabilmeleri için ‘Bugün en çok arananlar' bölümü açıldı. Ayrıca yarışma, duyuru gibi güncel olaylardan anında haberdar edebilmek amacıyla ‘Bizden Haberler' yayına girdi.  

Her gün ortalama 290 bin ziyaretçinin gezdiği ve bin 200 üyenin yeni kayıt yaptırdığı izlesene.com'un veritabanına günde yaklaşık 650 video ekleniyor. Ayda 100 milyondan fazla videonun izlendiği izlesene.com, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ilk 100 sitesi içinde yer alıyor.

Başa dön tuşu