Efes Akademi, Infinity ile yenilendi

ImageEfes Pilsen'in, kurumsal bilgi ve iletişim platformu "Efes Akademi"nin teknik altyapısı ve içerik çözümleri artık İnfinity Teknoloji tarafından hazırlanıyor.  Efes'în bilgi paylaşımını kolaylaştırmak ve e-eğitimler vermek amacıyla 5 yıldır faaliyet gösteren "efesakademi" portali, İnfinity'nin "I-Port" çözümü üzerinden yeniden şekillendi ve hızlandı.  Enocta tarafından başlatılan portal, İnfinity'nin yeniden  yapılandırmasıyla, daha verimli noktaya yükseldi. Kurum içi paylaşım ve eğitim platformu olarak işlevini sürdüren "Efes Akademi", interaktif boyutta kullanıcılara hizmet veriyor.

Efes'in 5 ayrı ülkedeki bütün  çalışanlarının dijital ortamdaki adresi "Efes Akademi' ile elektronik eğitimin etkinliği daha da arttı. Çalışanların takım çalışmasına özendirildiği portalde ve her türlü bilgiye tek noktadan ulaşım mümkün. Aynı zamanda iş ortamına renk, görsellik ve eğlence de kazandırıyor.. Portal,  her geçen gün  yaratıcı ve yenilikçi fikirlerle zenginleşiyor. Online fikir kutusu, dosya ve resim paylaşımı, proje yönetimi, forum ve anket yönetimi gibi uygulamalar da devreye girdi.. Çalışanların şifreleriyle girebildiği I-Port sayesinde, site içeriği ile ilgili bir arama yapıldığında hızla erişim sağlanıyor.

Infinity'nin portal üzerinde gerçekleştirdiği farklılıklar sadece bunlarla sınırlı değil. Çalışanların profesyonel gelişimine destek olmak amacıyla kurum içi eğitimler daha kullanışlı bir web uygulamasıyla hayata geçti. İçerik yönetim sistemi, duyuru izleme, ilan verme, forumlar, fikir kulübü, gruplar, mesajlaşma, resim ve dosya paylaşımı, e-learning, sınıf eğitim yönetim sistemi, anketler, sınavlar ve çok daha fazlası atık Efes Akademi'nin 5 ayrı ülkedeki yüzlerce çalışanının  elinin altında. 

"Sanal okul" işlevi de gören portal, sürekli gelişecek, zamanla sosyal ve kültürel platform yönü daha da zenginleşecek. Infinity Teknoloji Genel Müdürü İlkay Öztürk, "Bu proje kapsamında fark yaratıyoruz" diyor ve portali şu cümlelerle ifade ediyor:

"İş dünyasının yavaş, geleneksel iş yapma biçimleri artık terk ediliyor; Biz diyoruz ki,  gelin eğlenerek iş yapalım, bütünleşelim.  Çalışanların yeteneklerini, bilgilerini sürekli geliştirip, verimini çoğaltalım. İş ortamınıza renk, görsellik ve ses katalım, iletişiminizi hızlandıralım ve çeşitlendirelim, fikirlerimizi paylaşalım, içeriğinizi zenginleştirelim.. Yaratalım, yenilik yapalım, kolayca paylaşalım, birlikte üretelim. İşte, Efes'le gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle bu özel projeyi  yaşama geçirmiş olduk. "

http://www.infinityteknoloji.com/

Başa dön tuşu