ekolay.net üyeleri "Gazoo" oluyor

Imageekolay.net, yepyeni bir gezegende yaşam fırsatı sunuyor! Türk İnternet kullanıcılarına üç boyutlu sohbet hizmeti sunan Gazogen ile işbirliği yapan ekolay.net, üyelerine galaksinin bir başka köşesinde eğlence üzerine kurulu bir hayat vaat ediyor!

Ekolay.net, yeni uygulaması ile kullanıcılarına, eğlence gezegeni Gazogen'in kapılarını aralayarak yerli halk Gazoo'larla birlikte keyifli bir yaşam imkanı sunuyor. Buna göre kullanıcılar, mevcut ekolay.net üyelikleriyle Gazogen'in sunduğu servislerden faydalanabiliyorlar.

2003 yılında yayın hayatına başlayan Gazogen, İnternet'te sohbet ve eğlence sektörüne "üçüncü bir boyut" getiren bir sanal topluluk platformu olarak hizmet veriyor. Gazogen'de kullanıcı, üyelik kaydı sırasında kendini en iyi ifade edeceğini düşündüğü üç boyutlu bir karakter oluşturuyor. Sistemde onlarca kafa, gövde ve ayaktan oluşan tip modülleri mevcut. Bu modüller kullanılarak binlerce farklı karakter oluşturuluyor. Kullanıcı bilgilerinin güncellenebileceği bir bölüm, forum, blog, mesajlaşma alanları ve İzogen adındaki özel sohbet mekânları da sistem içerisinde yer alıyor. Kullanıcı, İzogen'lerden birine tıklayarak mekâna girip kendi karakterini oluşturmuş diğer kullanıcılarla karşılaşıyor.

Kendine has bir yaşam döngüsü olan Gazogen'de Gazoo halkı yaşıyor. Sıradan insanlar, robotlar, kovboylar, cadılar hatta çizgi roman kahramanlarının da aralarında bulunduğu Gazoo'ların en büyük özelliği, eğlenceye olan düşkünlükleri. Gazoo'ların para birimi ise "gazoz kapağı". Sistem, her girişinde kullanıcılara 10 gazoz kapağı veriyor. Yeni kıyafet almak, ya da özel bir İzogen'e girmek, mesajlaşmak, hediye göndermek ve arkadaşlık teklifinde bulunmak için bu gazoz kapakları kullanılıyor.

İsteyen herkes http://gazogen.ekolay.net adresinden bu gezegene yolculuk yapabiliyor.

Başa dön tuşu