ekolay.net'ten meraklısına bedava astroloji servisi

ImageTürk astroloji siteleri arasında ekolay.net astroloji; artık tarot, aylık, haftalık ve aylık burç yorumları, aşıklara özel analiz ve açılımlar, yıldız haritası raporları, çocuğunun geleceğini merak edenlere özel açılımlarla çok sayıda kehanet türünü astrolojiyle ilgilenen İnternet kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak. Ünlü astrolog Niobe'nin burç yorumları, ilişki ve rüya analizi yaptığı sitede astrolojiyle ilgili birbirinden değişik soruya da yanıt bulmak mümkün.

Bu sitenin benzerlerinden farkı, tarot bakmayı bilmeyen ve öğrenmek isteyenleri de unutmaması. ekolay.net astroloji, tarot falları açılırken en çok sorulan soruları sizin için sınıflandırıyor; yanıt almak istediğiniz soruya özel açılımlarla ücretsiz olarak ulaşma olanağı sunuyor.

En çok sorulanlar
"İlişkim ne durumda", "istediğim gerçekleşecek mi", "geçmişim, bugünüm ve geleceğim arasında nasıl bir bağ kurulacak", "hayat bana neler getirecek", "bu hafta neler olacak", "bu yıl neler olacak" gibi özel sorulara yönelik kategorik açılımlarla tarot falını ücretsiz olarak açabilirsiniz. 25 farklı destede, 26 ayrı açılımı deneme şansınız bulunuyor. ekolay.net astroloji servisi, meraklısı için eğlendirirken öğreten bir gizem havuzu yaratıyor.

Özel analizler
Tarot'un yanı sıra bir başka kehanet yöntemi olan Numeroloji ile, doğduğunuz günden yaşınıza kadar pek çok bilgiyle hayatınıza dair bazı ipuçlarını da bulmanız mümkün. Karma sayınız, el falınız, burcunuzun diğer kültürlerdeki yorumu, partnerinizin burca göre karakter özellikleri gibi detaylarla hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz.

ekolay.net astroloji, genel soruların yanısıra özel açılım paketlerini de unutmuyor; aşka, ilişkiye, aileye özel açılımlara da yer veriyor.

ekolay.net astroloji, http://www.ekolay.net/astroloji adresinde meraklılarını bekliyor!

Başa dön tuşu